Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ piski

Obszar usług: Pisz, Biała Piska, Orzysz, Ruciane-Nida.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Wykonujemy nowoczesne strony www dla firm i osób indywidualnych. Rzetelność wykonania i szybkość działania to nasze zalety, które składają się na pasję, jaką jest tworzenie stron internetowych. Poprzez skierowanie naszych działań na lokalną optymalizację SEO możemy zapewnić skuteczną widzialność firmy w wyszukiwarkach internetowych i podniesienie wartości marketingowych.


Handel elektroniczny to mająca wiele atutów, nowa jakość w handlu, z której korzysta coraz więcej użytkowników. Dostęp do internetu można uzyskać niemal w każdym zakątku świata dzięki możliwościom mobilnych urządzeń internetowych. Kluczem do sukcesu dla szerokiej rzeszy biznesów staje się w dzisiejszych czasach widoczność w sieci, uchylając przed nimi masę możliwości wejścia na szersze rynki zbytu krajowego i zagranicznego.


Nie zwlekaj aż konkurenci Cię wyprzedzą! Zatroszcz się o to, by wasza firmowa strona internetowa znalazła się na dobrej pozycji wyszukiwarki Google. Nasza agencja uczyni to dla Państwa.


Zapewnienie widoczności witryny www w sieci www to proces, wymagający specjalnego przygotowania a zarazem wiedzy na temat wykorzystania dostępnych metod i narzędzi. Projektowanie i tworzenie stron www wykonujemy poprzez korzystanie z aktualnych technologii jak i trendów, jednocześnie dbając o potrzeby i oczekiwania naszych zleceniodawców. Nasze strony internetowe są w stu procentach mobilne, czyli płynnie układające się do rozdzielczości ekranu każdego urządzenia mobilnego. Tworzenie stron www w WordPress, z edycją treści (CMS), w bardzo wygodny sposób zapewni wykonywanie uaktualnień m.in. treści na stronie internetowej.


Nowoczesne strony www, kompleksowy serwis www, innowacyjne rozwiązania – Skorzystaj z naszej oferty!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Metoda takiego projektowania, polegająca na automatycznym dostosowywaniu się układu strony do wielkości wyświetlacza urządzenia, na którym jest wyświetlany. Google wspiera strony o takiej strukturze.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Wygodna nawigacja strony www sprawi, że użytkownik od razu uzyska wszystkie istotne informacje. Witryna internetowa posiada wbudowany system edycji treści strony CMS Wordpress na stronie internetowej.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Stworzenie kodu jak i również samej struktury strony tak, aby jej treść w sposób przejrzysty i gruntowny dostarczała wszelkich poszukiwanych informacji lub odpowiedzi na pytania internautów korzystających z wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Przygotowując strony www dla naszych klientów, piszemy zoptymalizowany kod oraz przywiązujemy uwagę do tego, by były one wypełnione dobrej jakości treścią, co zapewni wysoką ocenę algorytmu wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Monitoring rynku, działań konkurencji oraz określanie grupy docelowej to zadania, które mają duży wpływ na projektowanie i tworzenie stron internetowych. Śledzimy też na bieżąco wszystkie nowinki techniczne, które wykorzystujemy w naszej pracy. Niezależnie od tego, czym się zajmujesz a także w jakiej branży działasz, stworzymy dla Ciebie wzorową witrynę www, mając w pełni na uwadze stosowanie się do zasad właściwej optymalizacji SEO jak i również nienagannego wyglądu. Dzięki naszej agencji internetowej Twoja firmowa strona www zdobędzie dobrą szansę na uzyskanie odpowiedniej pozycji w wyszukiwarce internetowej Google.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
piski

Agencja internetowa dkstrony zyskała zasobne doświadczenie dzięki wielu profesjonalnym realizacjom, których dokonaliśmy na przestrzeni dziesięciu lat. Cena strony internetowej zależy od kilku podstawowych czynników, ten ogólny to naturalnie stopień złożoności danego projektu. Precyzyjną cenę projektu wycenimy po wypełnieniu formularza w zakładce wycena. Projekt strony www pochłania nam mnóstwo czasu, biorąc pod uwagę również koncepcję klienta, również specyfikę branży, w której działa firma. Projekt strony internetowej tworzymy wykorzystując program Adobe Photoshop i jest on oczywiście całkowicie bezpłatny. Właściwie obmyślaną strukturę i umiejscowienie elementów graficznych strony www kolejno poddajemy kodowaniu we właściwej do potrzeb technologii AMP, lub w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS w panelu WordPress, a także jako wizytówkę bez CMS. Wszystkie ukończone strony www zakodowane są w zgodzie z obowiązującymi wytycznymi właściwej optymalizacji SEO i również zgodne z W3C. Pozycjoner robiący audyt strony www już niewiele musi z nią robić, by uzyskać jej dobrą pozycję na pierwszych pozycjach w wyszukiwarce. Już dziś skontaktuj się z nami, a przekonasz się, że można mieć świetnie działającą firmową witrynę niewielkim nakładem pieniędzy. Zapraszamy!.

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
piski

Strona www jest wizytówką Państwa działalności w sieci www. Design, treści oraz użyteczność strony ma duży wpływ na to, jak Twoja działalność jest postrzegana przez klientów. Czas poświęcony do minimum na podjęcie decyzji zakupowej przez klienta jest bardzo ważny. Jeśli Państwa oferta nie zostanie trafnie przedłożona, to z wielkim prawdopodobieństwem klient może zrezygnować już na początku z nawiązania współpracy. Napisz do nas, wówczas dokonamy solidnej oceny stanu technicznego i wizualnego waszej witryny oraz przedstawimy odpowiednią usługę, jak: modernizacja strony www która polega na poprawie oraz unowocześnieniu jej designu oraz użytkowalności w celu podwyższenia jej wartości, naprawa strony www, gdy witryna www została zhakowana, zawirusowana, uległa awarii w wyniku błędów programistycznych a także jeśli konieczne są aktualizacje wtyczek w CMS. Czasem lepszym rozwiązaniem jest zrobienie od podstaw nowej strony www, administracja strony www czyli stała współpraca z dkstrony celem wykonywania bieżących aktualizacji witryny www. Obsługa stron internetowych jest potrzebna dla normalnego funkcjonowania firmowych witryn. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu wyboru odpowiedniej usługi tak, by Twoja witryna www przynosiła dla Ciebie jak najwięcej korzyści.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
piski

Strona www to narzędzie na które każdy jej właściciel liczy by pozyskiwała do siebie więcej użytkowników w efekcie podwyższając procent kontaktów biznesowych, kontrahentów co przełoży się na przyrost transakcji i subskrypcji dlatego warunkiem jest jej atrakcyjność. Jednak nie zawsze tak jest. Składa się na to wiele czynników, a także wiedzy do ich użycia oraz odpowiedniego wyeksponowania. Optymalizacja SEO strony firmowej jest podstawą wyświetlenia strony www na wysokich pozycjach w Google. Dodatkowo kładziemy nacisk na lokalne SEO, czyli optymalizację strony internetowej pod kątem wyszukiwania użytkowników z danego miasta czy regionu. Na pierwszym miejscu wykonujemy dogłębny, całkowicie nieodpłatny audyt strony internetowej, by uchwycić wszelkie błędy oraz nieprawidłowości na stronie, które wpływają źle na pozycję i konwersję w wyszukiwarkach. Za pomocą usługi seo copywriting gwarantujemy oryginalne, interesujące oraz zrozumiałe treści na stronie www, które zawierają właściwą ilość niezbędnych słów i fraz kluczowych pod wyszukiwarki Google. Piszemy synonimiczne teksty seo na podstawie jednego artykułu, za który zapłacisz jeden raz, a otrzymujesz unikalne artykuły mające duże znaczenie pozycjonerskie które napisane są za pomocą specjalnej składni, dzięki temu uzyskujesz wiele niepowtarzalnych, niezbędnych dla Google treści. Zadzwoń do nas już teraz, a przedstawimy Tobie nasze usługi SEO, by zwiększyć odwiedziny Twojej strony www powiększając Twoje dochody.Strony www piski

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Pomagamy w budowie efektywnego wizerunku Twojej firmy w internecie. Postaramy się aby Państwa firmowa wizytówka internetowa z zyskiem wyróżniała się na tle konkurencji, zarówno pod względem technicznym jak i jej wyglądu, zadbamy szczególnie o prawidłową optymalizację strony internetowej która wpłynie na szybkość oraz widoczność w sieci. Projektowanie stron internetowych przez nas poprzedzone jest mnóstwem ściśle sprecyzowanych działań dostosowanych pod kątem określonej branży, mających na celu wyeksponować Państwa działalność w sieci internetowej. Tworzona przez nas każda strona internetowa ma na celu w sposób prosty i skuteczny przesłać przekaz, który będzie w stanie dotrzeć do odbiorcy docelowego wykorzystując do tego odpowiednio dobrane wyrazy i frazy kluczowe. Za sprawą naszych działań wasza strona www w naturalny sposób pojawi się na pierwszych pozycjach w wyszukiwarce po wpisaniu przez użytkownika interesującego go hasła związanego z określoną dziedziną. Layout strony www jest uzupełniony dobrej jakości treścią, a także nie jest przeładowany zbędnymi ozdobnikami i grafikami, co zapewnia jej poprawną szybkość wczytywania oraz przejrzystość odbioru. Wysokiej jakości treści zawarte na stronie są w pełni przejrzyste których celem jest w prosty sposób dotarcie do istotnych informacji, produktów a także usług celem zwiększenia zysków oraz użytkowników witryny. Dużą uwagę kładziemy na pełną satysfakcję i zadowolenie naszego kontrahenta, toteż otwarci jesteśmy na Państwa sugestie na każdym etapie tworzenia strony www.


Stara witryna nie przynosi efektów?

W obecnych czasach trafnie zaprojektowana strona internetowa to najlepsze działanie marketingowe na rynku. Branża IT w szczególności tworzenie stron www to cyklicznie zmieniające się trendy oraz technologie ich wykonywania. Tak więc aby strona internetowa spełniała swoją funkcję w postaci zadowalającej ilości odwiedzin oraz konwersji musi być na bieżąco aktualizowana. Przestarzała witryna www może zniechęcać klientów, a także generować dodatkowe koszty. Udostępniona przez dkstrony usługa, jaką jest modernizacja strony internetowej, zapewni Twojej witrynie www nowoczesny design, odpowiednią komunikację z kontrahentem i skuteczny content marketing. Na podstawie wykonanego przez nas bezpłatnego audytu strony www, wykonamy dostosowane odpowiednio czynności modernizacyjne, mające na celu wyróżnienie Państwa firmy w Google.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Każda działająca już strona internetowa wymaga raz na jakiś czas odświeżenia elementów grafiki strony, wykonania wszelkich aktualizacji systemu czy mniej lub bardziej skomplikowanych przeróbek programistycznych. Wpływ na to mają cyklicznie zmieniające się trendy graficzne, pojawiające się na bieżąco uaktualnienia systemów edycji treści CMS oraz zwyczajnie błędy wynikające od strony kodu. Obsługa stron internetowych w naszym wykonaniu to szerokie spektrum prac graficznych, oraz programistycznych. Nie zwlekaj z decyzją! już teraz skorzystaj z naszej usługi prowadzenia Twojej www znacznie zwiększając szansę na wzrost Twoich kontrahentów. Zapraszamy do współpracy z naszą agencją, a Twoja strona internetowa znajdzie się w dobrych rękach.


Dlatego też nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga