Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ otwocki

Obszar usług: Otwock, Józefów, Celestynów, Karczew, Kołbiel, Osieck, Sobienie-Jeziory, Wiązowna.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o węższym lub szerszym sektorze. Tworzone przez nas nowoczesne strony www w pełni spełniają zasady nakładane przez Google, co zapewnia im dobrą pozycję w wyszukiwarce Google.


Internet to doskonałe narzędzie dzięki któremu dotrzemy do potencjalnych odbiorców towarów i usług. Nawet małe i średnie przedsiębiorstwa, dzięki gigantycznym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową i zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił kompletnie filozofię funkcjonowanie wielu podmiotów konkurujących o uzyskanie potencjalnego klienta. Ponadto, poprzez działalność w sieci, jest duża szansa zdobyć o wiele więcej interesantów naszych towarów oraz usług.


Już dziś zatroszcz się o to, by wyszukiwarka internetowa dysponowała aktualnymi informacjami o Twoim biznesie. Zwiększenie widoczności w sieci pomoże Ci odnieść przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy sporo chęci i rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać i zdobywać nowych klientów. Zaprojektujemy od zera, bądź dokonamy modernizacji dotychczasową witrynę www tak, by była wizytówką biznesu w internecie. Nasze strony internetowe projektowane są w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet oraz telefon. Ponadto, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje klarowną strukturę informacji systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Napisz do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania witryny, polegająca na samoistnym ułożeniu grafiki strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych lub stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, dla którego zostaje przekazana dana strona www, powinien w krótkim czasie rozpoznać się w jej schemacie, oraz bez problemu odczytać zawarte w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) witryn www, mająca na celu odpowiednie uskutecznienie strony internetowej, aby była w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje w wyszukiwarce na wybrane frazy oraz słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu odpowiednich informacji i zmian, strona internetowa jest czytelna, funkcjonalna oraz sowicie oceniana przez algorytm wyszukiwarek.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby zyskać kontrahentów, z pewnością potrzebujesz czegoś więcej aniżeli tylko dobrego produktu i fachowej jakości obsługi klienta. Bardzo istotną częścią marketingu internetowego jest w obecnych czasach firmowa strona www, dzięki której zareklamujesz efektywnie swoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, konkurencji oraz określeniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie targetu z całą pewnością doprowadzi do wzrostu konwersji.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
otwocki

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony projektuje lekkie, mobilne oraz przejrzyste witryny. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od wymiaru skomplikowania projektu, co ma wpływ na ilość, czasu potrzebnego do jej ukończenia. Warto także skorzystać z naszego formularza wyceny, który dostępny jest na naszej stronie internetowej, aby wyliczyć o wiele szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojego biznesu. Każde jedno zadanie poprzedza odpowiednio dostosowany do branży i charakteru branży, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, szablon graficzny strony www kolejnie poddany jest kodowaniu w odpowiedniej dla potrzeb technologii AMP, lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoje życzenie jesteśmy w stanie także zbudować witrynę w wersji bez edycji treści. Zapewniona również przez nas jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, która jest fundamentem indeksacji strony w wyszukiwarce Google i wyraźnym sygnałem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem. Na koniec dostajesz profesjonalny, schludny a także użyteczny serwis www odpowiednio dopasowany do tematyki Twojej firmy. Zadzwoń teraz!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
otwocki

Strona www posiada duże znaczenie dla wizerunku firmy, a ewentualne jej błędy mogą w istocie negatywnie wpływać na komunikację naszych klientów odwiedzających stronę z właścicielem portalu internetowego. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych klientów. Nierzadko wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, by poszerzyć jej konwersję. By utrzymać strony internetowe na możliwie jak najwyższym poziomie widoczności oraz zapewnić im odpowiednie funkcjonowanie, potrzebna jest ich systematyczna obsługa. Jeśli nie masz na to czasu, możliwości czy umiejętności, to zapewnimy Tobie taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszych obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek witryny, modułów czy zapewnienie odpowiedniej responsywności. Istotne są także aktualizacje systemu WP w przypadku posiadania strony www z edycją treści CMS w zapleczu systemu CMS – WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu ingerencji osób trzecich, błędów w kodzie strony, bądź zmianie parametrów serwera, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy rzetelny bezpłatny audyt Twojej witryny www, a następnie zaoferujemy optymalne rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
otwocki

Optymalizacja SEO strony www jest szalenie obowiązkowym procesem, mającym wpływ na uzyskanie widoczności na wysokiej stronie w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, stosowanych przez dkstrony już w początkowym etapie tworzenia witryny www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a również promocję w sieci. Oferujemy również w 100% bezpłatny, solidny audyt strony www która już działa, umożliwiający zlokalizować wszystkie nieprawidłowości mające wpływ na jej niską indeksację w wyszukiwarce. W dalszej kolejności przystępujemy do właściwych rozwiązań, aby Państwa strona www była skuteczna. Również duży nacisk kładziemy na samą treść na stronie, powstałą zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zamówiony przez was tekst na stronę internetową jest unikatowy, indywidualny, uzbrojony we właściwe frazy i słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek internetowych. Co ważne! Płacisz raz za artykuł, a my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu odmiennych tekstów, wspomagające poprawne zaplecze pozycjonerskie. Sprawdź to!Strony www otwocki

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Rzetelnie stworzona strona www wyróżni Państwa działalność w porównaniu do konkurencji i spowoduje odniesienie znacznych efektów widoczności w wyszukiwarkach internetowych. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od sprecyzowania celu jaki musi pełnić dana witryna oraz rzeszy kontrahentów, do których spodziewamy się dotrzeć. W drugiej kolejności ustalamy jakie dane powinny znaleźć się na stronie www, tak by były oczywiste i zamieszczone w sposób taki, by czytelnik w łatwy sposób, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł i uzyskał dokładne informacje. Budowa stron internetowych opiera się na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki witryny www, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, realizacje. Wstawiane zdjęcia oraz galerie wzmacniają walory estetyczne strony, a zarazem nie wpływając na szybkość ładowania oraz zakłócenia przejrzystości. Układ i koloryzacja gwarantują przyjazny dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Zaprojektowane przez dkstrony strony internetowe są w pełni doprowadzone do perfekcji oraz nowoczesne. Kierujemy się prostotą i prawidłową optymalizację www, co doskonale spełnia wszelkie wymagania algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

By nadążyć za nieustannie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą dopilnować, żeby tylko ich strony www wyróżniały się w pełni dobrym narzędziem reklamowym. Gdy masz już własną witrynę i zaczynasz uświadamiać sobie, że Twoja strona przestaje działać jak należy, to warto zdecydować się na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Doświadczenie naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej stronie nowego i świeżego wyglądu, w sam raz do najnowszych technologii i standardów. Poprawimy widoczność strony internetowej, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy wykonamy całościową analizę witryny internetowej oraz doradzimy optymalne rozwiązania, które wdrożymy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Solidnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszystkie pytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z całą pewnością uświadamiasz sobie, że nie wystarczy posiadać znakomicie wykonaną firmową witrynę internetową. Bardzo ważna jest jej fachowa obsługa, by wszystko wciąż sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Od razu zdecyduj się na usługi agencji dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, doskonale dostosowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie. Gdy tylko zajdzie owa potrzeba, to zmienimy stronę www pod kątem zmiany oprawy wizualnej, formy i funkcjonalności. Bez wahania przeprowadzimy różne naprawy, zapewniając docelowo kompleksową modernizację strony www. Skontaktuj się z nami!


W tym wypadku nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w przypadku jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga