Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ opolski

Obszar usług: Opole, Chrząstowice, Niemodlin, Ozimek, Popielów, Prószków, Tarnów Opolski, Tułowice, Dąbrowa, Dobrzeń Wielki, Komprachcice, Łubniany, Murów, Turawa.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy profesjonalne strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką indeksacją w wyszukiwarce Google. Skorzystaj z naszych gotowych metod, które zdobędą dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką firmy w przestrzeni internetowej. To kompleksowe oraz potężne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wdrożyć w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Pragniemy by nasi Kontrahenci dostawali do swoich dłoni narzędzie lepsze od innych, więc przedstawiamy wartościowe i nowoczesne projektowanie stron internetowych oraz serwisów www na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Staramy się na bieżąco dbać o to aby nasza propozycja była systematycznie odświeżana pod względem wszelkich trendów oraz technologii, jakie stawia obecnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej doszlifowaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj responsywne strony internetowe RWD, które w połączeniu z systemem CMS, bardzo ułatwiają wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie obszar w którym umiemy zademonstrować to co potrafimy dla was zrobić. Bez względu na to, jaki jest wasz zakres działalności i jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o stworzenie efektywnego dla was i waszych kontrahentów środowiska online jest jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia serwisu www polegająca na ułożeniu struktury kodu strony w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się poprawnie na każdym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona witryna www przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkowania. Funkcjonalność serwisu ustalana jest już w początkowym etapie tworzenia www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony internetowej pisany jest zgodnie z zasadami SEO czyli witryna po oddaniu dostosowana jest już do dalszego procesu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się błyskawicznie w wyszukiwarce ponieważ są wykonywane fachowo i zgłaszane zaraz po skończeniu projektu do indeksu Google za pomocą mapy strony.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda skończona przez nas strona jest w każdym calu przystosowana do zakresu branży oraz grupy docelowej, dla której jest przygotowywana. Świetnie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci www również nie ma przed nami sekretów. To kreatywna kombinacja doświadczenia i wiedzy, z jaką możemy się z Tobą podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
opolski

Agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne pod względem kosztów i jakości strony. Bezdyskusyjnym faktem jest, iż cena strony internetowej zależna jest od bardzo wielu czynników. Podstawowe z nich przedstawiliśmy w formie pytań w naszym formularzu wyceny, z którego zachęcamy skorzystać w celu efektywniejszego i bardziej precyzyjnego obliczenia kosztu stworzenia strony www. Strony, które projektujemy, spełniają w pełni warunki poprawnej optymalizacji SEO, co jest rzeczą niesłychanie ważną z punktu widzenia Google. Umiejętnie zaprojektowana i zoptymalizowana witryna ma spore znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia swoją usługę. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a następnie programujemy w dobranej do projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to kreujemy zarówno bez wersji z edycją treści. Po ukończeniu zlecenia dostajesz od nas mocny, szybki, atrakcyjny i nieszablonowy serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie spodziewane korzyści w postaci: odsłon strony, przyciągnięciu więcej partnerów oraz zleceń. Sprawdź nas! Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
opolski

Czy użytkujesz już swoją stronę www, co do której funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia, a design nie spełnia zaplanowanych wyników? Skontaktuj się z naszą agencją, a spróbujemy wskazać gdzie jest powód tego stanu rzeczy. W skład naszej oferty wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się do zrealizowania i nie zawsze jest warta. Niejednokrotnie o wiele lepiej zrobić witrynę od zera zaoszczędzając czas i środki. Prawie wszystko zależy od jej wykonania i stanu technicznego. Ogólnie jest jednak tak, że nasza www po prostu się postarzała i potrzeba jej modernizacji, toteż świadczymy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i rekonstrukcja stron może okazać się niekorzystna. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z z naszą agencją celem omówienia koniecznych szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji lub naprawy witryny istotna jest również obsługa stron internetowych. Proponujemy rozważyć więc administrację strony internetowej aby podnieść jej produktywność i konkurencyjność. Bezzwłocznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony.pl celem ustalenia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
opolski

Podstawą efektywnej widoczności w wyszukiwarce Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto dopilnować tego już w początkowej fazie jej projektowania, aby zapobiec na przyszłość następnych kosztów. Dosyć często kontrahenci zgłaszają się z problemem słabej lub w ogóle niewidocznej swojej strony internetowej w wynikach wyszukiwarki Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniom oferując usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksowania strony www, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co powinno się uczynić aby podciągnąć jej kondycję oraz widoczność w wyszukiwarkach. Audyt strony www wykonujemy w pełni bezpłatnie. Dalszym, a jednocześnie jednym z ważnych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe teksty i artykuły z wykorzystaniem głównych słów kluczowych. Piszemy także synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda zastosowania tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu tekstu. Zapytaj o szczegóły!Strony www opolski

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie projektowania strony www należy szczególnie zwrócić uwagę na harmonię pomiędzy jej wyglądem portalu, a łatwością w obsłudze. Klienci, a również wykonawcy, odmiennie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów ważną rzeczą jest skupienie się na oprawie graficznej portalu. Użytkownik, który znajdzie się na www, nie powinien mieć kłopotów z ustaleniem do czego odnosi się strona, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zatrzyma się na stronie dłużej i skorzysta z oferty. Wykonawcy ponadto przywiązują uwagę na rzetelność wykonania od strony programistycznej, aby dana witryna www pojawiła się wysoko w wyszukiwarce Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi zatem skupione są nie tylko na kwestii technicznej oraz prawidłowej optymalizacji strony, lecz i na wizualnej, czytelnej i minimalistycznej oprawie. Dokładamy wszelkich starań, aby projektowane przez nas portale były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w obszar naszych możliwości. Jeżeli odnosisz odczucie, że Wasza witryna www nie działa właściwie, to nadszedł stosowny okres, by skorzystać z naszych usług. Przeprowadzimy dla was usługę nieodpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności portalu w Google. Oferujemy konkretne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji wziąć się do działania. Nierzadko konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem już drobna zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także dostosowana do aktualnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że posiadasz już swoją stronę www (bądź strony www) w sieci ale nie masz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej użytkowania. Nieustannie zachodzi konieczność, by przeprowadzać zmiany dotyczące usług, towarów, fotografii czy treści. Skutecznie jest też regularnie wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także zrobić kopię strony. Jeżeli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w Google, wcale nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej jakość owa pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do oferowanych przez dkstrony.pl usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


Stąd nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga