Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ olkuski

Obszar usług: Olkusz, Bukowno, Sławków, Bolesław, Klucze, Trzyciąż, Wolbrom.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy nowoczesne strony www dla firm handlowych lub usługowych. Solidność wykonania i prędkość działania to nasze cechy, które składają się na pasję, jaką jest tworzenie stron internetowych. Poprzez skierowanie naszych projektów na optymalizację lokalną możemy zapewnić skuteczną obecność firmy w wyszukiwarce Google oraz zwiększenie jakości handlowych.


Handel w internecie to mająca bardzo dużo zalet, rewolucja w handlu, do której należy coraz więcej użytkowników. Dostęp do tej technologii można uzyskać prawie w każdym miejscu przy użyciu mobilnych odbiorników internetowych. Dojściem do sukcesu dla wielu przedsiębiorstw jest dziś widzialność w sieci, otwierając przed nimi ogrom możliwości przebicia się na szersze rynki zbytu.


Nie pozwól na to aż konkurenci Cię wyprzedzą! Dopilnuj tego, aby wasza firmowa strona internetowa znalazła się na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach. Dkstrony uczyni to dla was.


Wypracowanie obecności strony w sieci to mechanizm, wymagający odpowiedniego przygotowania oraz obeznania dotyczącej użycia aktualnych metod i narzędzi. Projektowanie i tworzenie stron www dokonujemy poprzez korzystanie z nowych technologii jak i trendów, jednocześnie mając na uwadze wymagania i oczekiwania naszych kontrahentów. Nasze strony internetowe są w pełni responsywne, czyli płynnie dostosowujące się do rozdzielczości ekranu różnego rodzaju urządzenia. Tworzenie stron www w WordPress, z edycją (CMS), w bardzo przyjazny sposób zapewni dokonywanie aktualizacji m.in. zakładek na stronie www.


Nowoczesne strony internetowe, kompleksowy serwis www, oryginalne rozwiązania – Skontaktuj się z nami!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Sposób takiego tworzenia, polegająca na samoczynnym dopasowaniu się układu witryny internetowej do wielkości ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlany. Przyczynia się to m.in. do lepszej pozycji w Google.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Swobodna nawigacja strony sprawia, że użytkownik od razu odnajdzie potrzebne informacje. Strona internetowa posiada wbudowany system CMS Wordpress do wygodnej samodzielnej edycji treści lub galerii na stronie www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Wykonanie kodu oraz struktury witryny tak, by jej treść w sposób przejrzysty i gruntowny dostarczała wszelkich wyszukiwanych informacji lub odpowiedzi na pytania użytkowników korzystających z wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Przygotowując strony dla naszych kontrahentów, piszemy zgodny z zasadami SEO kod oraz zwracamy uwagę na to, aby były one wypełnione skuteczną treścią, co zapewni wysoką ocenę algorytmu wyszukiwarki Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Monitoring rynku, działań konkurencji i określanie grupy docelowej to zadania, które mają bardzo duży wpływ na projektowanie i tworzenie stron internetowych. Śledzimy również na bieżąco wszelkie nowinki techniczne, które wykorzystujemy w swojej pracy. Niezależnie od tego, czym się zajmujesz lub w jakiej działasz branży, stworzymy dla was wzorową witrynę internetową, zoptymalizowaną pod kątem SEO a także wyglądu. Dzięki dkstrony wasza firmowa strona www zdobędzie bardzo dobrą szansę na uzyskanie odpowiedniej pozycji w Google.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
olkuski

Agencja internetowa dkstrony zyskała bogate doświadczenie dzięki wielu wykonanym projektom, których ukończyliśmy na przestrzeni niemalże dziesięciu lat. Cena strony internetowej uzależniona jest od podstawowych czynników, ten podstawowy to bezsprzecznie stopień skomplikowania danego projektu. Precyzyjną cenę strony wycenimy po wypełnieniu formularza w zakładce wycena. Dużo pracy wkładamy w projekt strony www, mamy na uwadze pomysły naszych klientów, a także charakterystykę branży, w której funkcjonuje firma. Nasz projekt strony internetowej rozpoczynamy od przedstawienia bezpłatnej wersji graficznej stworzonej w programie graficznym. Właściwie obmyślaną strukturę i konstrukcję elementów nawigacyjnych strony www kolejno poddajemy programowaniu w odpowiedniej wedle zapotrzebowania technologii AMP, bądź w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS w panelu WordPress, lub też jako wizytówkę bez edycji CMS. Każda przekazana przez nas witryna www spełnia warunki poprawnej optymalizacji SEO niezbędnej dla algorytmu Google. Pozycjoner przeprowadzający audyt strony www nie musi za dużo pracować, by zapewnić jej pozycję na pierwszej stronie w Google. Już dziś skontaktuj się z nami, a przekonasz się, że można mieć właściwie pracującą firmową stronę internetową niewielkim nakładem pieniędzy. Zapraszamy!.

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
olkuski

Strona internetowa jest wizytówką Twojej działalności w sieci www. Struktura witryny www, jej wygoda użytkowania, layout i treści mają duży wpływ odnośnie postrzegania waszej firmy przez kontrahentów. Klienci pragną zmniejszyć czas poświęcony na podjęcie decyzji o zakupie do minimum. Jeśli nie przedstawisz im celnie waszej oferty, to mogą zrezygnować już na starcie oraz w ogóle z niej nie skorzystać, a Ty nie zyskasz oczekiwanego celu. Zadzwoń do nas, a dokonamy odpowiedniej oceny stanu technicznego i wizualnego Państwa witryny www oraz zaproponujemy odpowiednią usługę, jak: modernizacja strony www polegająca na odświeżeniu grafiki oraz poprawie jej układu by bardziej spełniała swoją rolę, naprawa strony www, gdy strona internetowa została zhakowana, zawirusowana, uległa awarii w wyniku błędów programistycznych lub jeśli konieczne są aktualizacje pluginów w CMS. Naprawa a także modernizacja nie zawsze ma sens, czasem lepiej stworzyć ją od zera, administracja strony www czyli stała współpraca z dkstrony w celu wykonywania bieżących aktualizacji na stronie. Obsługa stron internetowych jest potrzebna dla normalnego funkcjonowania firmowej strony. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami celem wyboru właściwej usługi tak, aby Twoja witryna przynosiła dla Ciebie jak najwięcej korzyści.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
olkuski

Strona internetowa to narzędzie na które każdy jej właściciel liczy aby przyciągała do siebie więcej odwiedzających w efekcie podwyższając ilość kontaktów biznesowych, kontrahentów co przełoży się na przyrost transakcji oraz subskrypcji dlatego musi być atrakcyjna. Jednak nie zawsze tak jest. Wpływa na to wiele czynników, a także umiejętność ich użycia i właściwego wyeksponowania. Optymalizacja SEO strony firmowej wpływa na osiągnięcie widoczności na pierwszej stronie wyników wyszukiwarki Google. Duże znaczenie ma obecnie lokalne SEO, czyli optymalizację strony internetowej pod kątem wyszukiwania klientów z rynku lokalnego. Dlatego w pierwszej kolejności wykonujemy darmowy, sumienny audyt strony internetowej, by zlokalizować wszelkie wady oraz nieprawidłowości na stronie, które wpływają niekorzystnie na pozycję i konwersję w wyszukiwarce Google. Za pomocą usługi seo copywriting zapewniamy wartościowe, ciekawe oraz zrozumiałe artykuły na stronie, zawierające niezbędną ilość fraz i słów kluczowych niezbędnych dla wyszukiwarek Google. Tworzymy synonimiczne teksty seo na podstawie jednego artykułu, za który zapłacisz tylko raz, a otrzymujesz niezbędne treści które mają duże znaczenie dla SEO które stworzone są przy pomocy odpowiedniej składni, dzięki temu uzyskujesz wiele niepowtarzalnych, wartościowych dla wyszukiwarek artykułów. Zwróć się do nas już dziś, a zaoferujemy Tobie nasze usługi SEO, by zwiększyć odsłony Twojej strony powiększając Twoje dochody.Strony www olkuski

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Pomożemy w zbudowaniu profesjonalnego wizerunku waszej firmy w sieci www. Dokładamy wiele starań, do tego aby Państwa firmowa strona www przyzwoicie wyróżniała się wśród konkurencji, zarówno pod względem wizualnym, a także żeby spełniała wszystkie techniczne aspekty które wpływają na jej widoczność, sprawność oraz szybkość ładowania. Projektowanie stron internetowych którymi się zajmujemy poprzedzone jest szeregiem skrupulatnie sprecyzowanych działań dostosowanych do danej branży, mających na celu wyeksponować waszą firmę w sieci www. Projektowana przez nas każda strona www ma na celu w sposób prosty i skuteczny przesłać przekaz, który dotrze do użytkownika na którym nam zależy wykorzystując do tego opracowane słowa i frazy kluczowe. Dzięki naszym działaniom Państwa strona www w naturalny sposób pojawi się na wysokich miejscach w wyszukiwarce po wpisaniu przez użytkownika potrzebnego hasła związanego z określoną branżą. Układ strony www jest wypełniony dobrej jakości treścią, a także nie jest przeciążony zbędnymi ozdobnikami i grafikami, co zapewnia jej zadowalającą szybkość wczytywania oraz przejrzystość odbioru. Teksty zawarte na stronie www są interesujące, w pełni przejrzyste i przybliżające intuicyjnie krok po kroku do spełnienia celu, jakim jest sprzedaż produktów bądź usług. Pełna satysfakcja i zadowolenie naszego kontrahenta jest naszym celem, co istotne uwzględniamy Twoje sugestie na każdym etapie projektowania strony www.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Obecnie odpowiednio skonkretyzowana strona internetowa jest jednym z wiodących działań marketingowych. Powinieneś zdawać sobie sprawę, że aby Twoja firmowa strona internetowa była efektywna i miała odpowiednią konwersję, musi też być na bieżąco dostosowywana do aktualnych trendów tworzenia stron www. Stara witryna www może odstraszać klientów, a także generować dodatkowe koszty. Proponowana usługa jaką jest modernizacja strony internetowej, to nowy ciekawy design, a także poprawny content marketing, który przyniesie dla Was korzyści w postaci owocnej komunikacji z kontrahentem. Na podstawie dokonanego przez dkstrony bezpłatnego audytu strony www, przeprowadzimy odpowiednie czynności modernizacyjne, których celem jest wyróżnienie Twojej firmy w Google.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Istniejąca już od jakiegoś czasu strona co pewien czas wymaga jej odświeżenia layoutu lub też pracy technicznej, ważną rzeczą jest także uaktualnienie systemu edycji treści CMS oraz jej zainstalowanych wtyczek. Spowodowane jest to pojawiającymi się trendami, pojawiających się coraz nowszych technologii, a czasem zwyczajnie błędami od strony programistycznej. Obsługa stron internetowych jaką oferujemy to szerokie spektrum prac graficznych, a także programistycznych. Warto już teraz zlecić nam prowadzenie strony www, aby mieć zapewnioną odpowiednią konwersję i wysoką pozycję w wyszukiwarkach internetowych. Już teraz zapraszamy do współpracy z nami! z pewnością Ty i Twoja strona internetowa na tym skorzystają!.


Dlatego też nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w razie jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga