Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ obornicki

Obszar usług: Oborniki, Rogoźno, Ryczywół.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o węższym lub szerszym obszarze. Tworzone przez nas nowoczesne strony www wypełniają wymagania określane przez wyszukiwarki internetowe, co gwarantuje im bardzo dobrą widoczność w wyszukiwarce Google.


Internet to wspaniałe narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych odbiorców towarów oraz usług. Nawet mniejsze i większe przedsiębiorstwa, dzięki nieograniczonym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową i zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił diametralnie strategię działania wielu podmiotów konkurujących o pozyskanie potencjalnego klienta. Na dodatek, przy pomocy internetu, można przyciągnąć o sporo więcej klientów naszych produktów i usług.


Już dziś zadbaj o to, by wyszukiwarka posiadała aktualne informacje o Twojej działalności. Podniesienie aktywności w internecie pozwoli Ci osiągnąć przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy mnóstwo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać oraz przyciągać nowych klientów. Stworzymy od podstaw, bądź zmodernizujemy gotową witrynę tak, aby była wizytówką firmy w internecie. Nasze strony internetowe projektowane są w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet i telefon. Notabene, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje przejrzystą strukturę nawigacyjną systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Napisz do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania serwisu www, polegająca na samoistnym dostosowaniu się struktury graficznej strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych lub stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, dla którego zostaje oddana dana witryna www, powinien naturalnie zorientować się w jej logicznym układzie, oraz bez kłopotu wyszukiwać poszukiwane w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja stron www, mająca na celu specjalistyczne przygotowanie witryny www, aby była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania na poszczególne frazy oraz wyrazy kluczowe w wynikach wyszukiwarek.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia specjalnych informacji i zmian, strona www jest przejrzysta, funkcjonalna oraz wysoce oceniana przez algorytm wyszukiwarki.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc zdobyć kontrahentów, potrzeba Ci coś więcej niż jedynie dobrych produktów i fachowej jakości obsługi klienta. Niezbędną częścią marketingu internetowego jest w dzisiejszym świecie firmowa strona www, poprzez którą zareklamujesz efektywnie swoją firmę w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, konkurentów i sprecyzowaniem grupy docelowej kontrahentów. Wyznaczenie targetu z całą pewnością doprowadzi do wzrostu ilości kontaktu z waszą firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
obornicki

Od 9 lat nasza agencja internetowa projektuje lekkie, responsywne i schludne witryny www. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od stopnia skomplikowania usługi, co ma wpływ na wymiar, czasu potrzebnego do jej stworzenia. Sugerujemy także skorzystać z formularza wyceny projektu, który dostępny jest na naszej stronie, by wyliczyć szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojego biznesu. Każde przez nas zadanie poprzedza odpowiednio dopasowany do branży oraz charakteru działalności, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej akceptacji, szablon graficzny strony www w następnej kolejności poddawany jest programowaniu w odpowiedniej wedle potrzeb technologii AMP, bądź w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoje życzenie jesteśmy w stanie także zakodować stronę www w wersji nieedytowalnej. Gwarantowana także przez dkstrony jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, która jest fundamentem indeksacji strony w wyszukiwarkach oraz dużą pomocą dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed procesem pozycjonowania. Finalnie dostajesz profesjonalny, schludny a również praktyczny serwis www odpowiednio dostosowany do zakresu Twojej firmy. Napisz do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
obornicki

Witryna internetowa ma duże znaczenie dla wizerunku działalności, a ewentualne jej błędy mogą w konsekwencji źle oddziaływać na komunikację naszych wyczekiwanych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem witryny. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających stronę. Czasami wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą witrynę www, by podnieść jej konwersję. By utrzymać witryny internetowe na optymalnym poziomie widoczności a także zapewnić im odpowiednie funkcjonowanie, wymagana jest ich systematyczna obsługa. Jeśli brak Ci wolnego czasu, możliwości oraz umiejętności, to z przyjemnością zapewnimy Tobie taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszych obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja silnika witryny, modułów czy zapewnienie odpowiedniej responsywności. Ważne są także aktualizacje systemu WP w przypadku posiadania witryny www z edycją treści CMS w zapleczu administratora WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy rzetelny w pełni darmowy audyt Państwa strony internetowej, a kolejnie możemy zaoferować najbardziej optymalne rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
obornicki

Optymalizacja SEO strony firmowej jest bardzo obowiązkowym procesem, wpływającym na okazanie się na czołowej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw praktyk, wdrażanych przez nas już we wczesnym etapie projektowania strony internetowej, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a również promocję w sieci. Wykonujemy również zupełnie darmowy, solidny audyt strony www już funkcjonującej, pozwalający znaleźć wszelakie błędy mające wpływ na jej słabą indeksację w wyszukiwarce Google. W dalszej kolejności możemy przejść do konkretnych rozwiązań, tak by Twoja strona internetowa działała skutecznie. Również duży nacisk nakładamy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo wartościową dla Google, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez Państwa tekst na stronę firmową jest niepowtarzalny, indywidualny, wyposażony w wyselekcjonowane frazy oraz słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki Google. Pamiętaj! Płacisz tylko raz za artykuł, a kolejnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różniących się artykułów, wspomagające bardzo dobre zaplecze dla pozycjonowania. Zapytaj o szczegóły!Strony www obornicki

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Solidnie wykonana strona www wyróżni Państwa firmę na tle konkurencji oraz doprowadzi do odniesienia lepszych efektów widoczności w wyszukiwarkach. Projektowanie stron internetowych rozpoczyna się zwykle od wyznaczenia celu jaki ma spełniać dana witryna i grona klientów, do których chcemy dotrzeć. Kolejnie ustalamy jakie dane powinny znaleźć się na stronie internetowej, aby były zrozumiałe oraz umieszczone w sposób taki, by odwiedzający w prosty sposób, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał klarowne informacje. Budowa stron internetowych opiera się na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane stałe elementy, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, realizacje. Umieszczanie zdjęcia i galerie podwyższają wartość portalu, a zarazem nie wpływając na szybkość wczytywania oraz zakłócenia czytelności. Układ i kolorystyka gwarantują miły dla oczu wizualny komfort odbioru strony www. Utworzone przez dkstrony strony internetowe są kompletnie zoptymalizowane i oryginalne. Zwracamy uwagę na prostotę i profesjonalną optymalizację www, co w zupełności spełnia wszystkie wymogi algorytmów wyszukiwarek internetowych.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Żeby podążyć za nieprzerwanie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą zadbać o to, żeby tylko ich witryny www były w pełni sprawnie działającym narzędziem marketingowym. Gdy masz już własną stronę oraz zaczynasz spostrzegać, że Twoja witryna internetowa przestaje pracować zadowalająco, to warto zdecydować się na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Znajomość fachu naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie innowacyjnego wyglądu, dopasowanego do aktualnych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność strony internetowej, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie przeprowadzimy całościową analizę strony internetowej oraz zaproponujemy najlepiej dostosowane rozwiązania, które wprowadzimy od razu po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Rzetelnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z pewnością zdajesz sobie sprawę, iż nie wystarczy posiadać bardzo dobrze stworzoną firmową witrynę www. Istotna jest jej odpowiednia obsługa, by wszystko zawsze sprawnie działało i zapewniało konwersję. Bez wahania zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Twojej firmie konkretne, w pełni dopasowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy przeprowadzać niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie www. Gdy zajdzie owa potrzeba, to odświeżymy stronę www pod kątem zmiany oprawy graficznej, rozmieszczenia i funkcjonalności. Ekspresowo przeprowadzimy różne naprawy, gwarantując w efekcie końcowym całościową modernizację strony internetowej. Czekamy na kontakt!


Odpowiemy na wszystkie pytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga