Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ mogileński

Tworzenie stron www i obsługa stron internetowych. Modernizacja oraz naprawa stron internetowych. Usługi SEO - optymalizacja stron www, SEO Copywriting, teksty SEO. Strony internetowe dla firm z szybką widocznością w Google.
Obszar usług: Mogilno, Strzelno, Jeziora Wielkie, Dąbrowa.

Responsywne strony RWD + CMS + SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o mniejszym lub większym wymiarze. Tworzone przez nas nowoczesne strony www w pełni wypełniają zasady wyznaczane przez wyszukiwarkę Google, co gwarantuje im dobrą pozycję w wynikach wyszukiwania.


Internet to doskonałe konieczne narzędzie umożliwiające dotarcie do potencjalnych odbiorców produktów oraz usług. Nawet mniejsze i większe przedsiębiorstwa, dzięki dużym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową i zagraniczną. E-commerce zmienił na dobre pogląd na działania wielu firm konkurujących o dotarcie do potencjalnego kontrahenta. Ponadto, za pomocą internetu, jest duża szansa przyciągnąć o dużo więcej odbiorców naszych produktów oraz usług.


Już od teraz zadbaj o to, by wyszukiwarka internetowa dysponowała aktualnymi informacjami o działalności jaką prowadzisz. Wzmocnienie aktywności w sieci pozwoli Ci odnieść dużą przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Mamy dużo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać i pozyskiwać nowych kontrahentów. Stworzymy od zera, bądź dokonamy modernizacji istniejącą stronę internetową tak, by była wizytówką Twojej firmy w sieci. Nasze strony internetowe powstają w responsywnej technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet lub telefon. Do tego, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje klarowną strukturę informacji systemu edycji treści CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Skontaktuj się z nami już teraz!bezpłatna wycena strony


Zamów usługę u nas, a otrzymasz


Stronę Responsywną RWD z CMS

Technika tworzenia serwisu www, polegająca na automatycznym dopasowaniu się elementów strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych urządzeniach.

Dostosowaną funkcjonalnie

Użytkownik, dla którego zostaje oddana dana witryna, powinien naturalnie spostrzec się w jej budowie, oraz bez najmniejszych kłopotów wyszukiwać poszukiwane w niej dane.

Profesjonalną i nowoczesną

Strony internetowe wykonane są zgodnie z wytycznymi organizacji W3C i użytkowymi, dzięki czemu dużo prościej jest uzyskać zainteresowanie klientów danym produktem lub usługą.

Zoptymalizowaną pod SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja portali, mająca na celu specjalistyczne usprawnienie witryny www, aby była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe wyniki na określone frazy lub wyrazy kluczowe w Google.

Z szybką widocznością w Google

Dzięki wprowadzeniu odpowiednich informacji i zmian, strona internetowa jest przejrzysta, funkcjonalna oraz wysoce oceniana przez algorytm wyszukiwarek.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby pozyskać kontrahentów, niezbędnie potrzeba Tobie czegoś więcej niż jedynie dobrych produktów oraz fachowej obsługi klienta. Niezwykle istotną częścią marketingu w sieci jest w teraźniejszych czasach firmowa strona www, dzięki której zareklamujesz efektywnie swoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, działalności konkurencyjnej i wyznaczeniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie celu w prostej lini doprowadzi do zwiększenia ilości kontaktu z waszą firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowany standard


 • WERSJA Z EDYCJĄ TREŚCI STRONY CMS
 • WERSJA MOBILNA STRONY - RWD
 • FAVICON BAZUJĄCY NA LOGO
 • STRONA ZOPTYMALIZOWANA POD SEO
 • INFORMACJA O WYKORZYSTANIU COOKIES
 • POLITYKA OCHRONY PRYWATNOŚCI
 • SLIDER Z PRZESUWANYMI ZDJĘCIAMI
 • MAPA GOOGLE Z ADRESEM FIRMY
 • FORMULARZ KONTAKTOWY NA STRONIE WWW
 • PRZEJRZYSTA SZYBKO DZIAŁAJĄCA STRONA
 • PRZYJAZNA DLA WYSZUKIWARKI GOOGLE


Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony tworzy efektywne, responsywne oraz przejrzyste strony internetowe. Całkowity koszt witryny www zależny jest od miary rozbudowania projektu, co wpływa na ilość, czasu który trzeba poświęcić na jej wykonanie. Prosimy także skorzystać z naszego formularza wyceny projektu www, dostępnym na naszej stronie www, aby sprecyzować już teraz, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej firmy. Każde jedno zlecenie poprzedza odpowiednio dopasowany do danej branży oraz specyfiki działalności, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej pełnej akceptacji, projekt graficzny strony następnie poddany jest kodowaniu w odpowiedniej wedle zapotrzebowania technologii AMP, oraz w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoje żądanie jesteśmy w stanie także zbudować stronę internetową w wersji systemu CMS. Zapewniona także przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja pod SEO witryny www, która jest fundamentem efektu widoczności strony w wyszukiwarkach oraz dużą pomocą dla osoby wykonującej audyt strony www przed procesem pozycjonowania. Na koniec dostajesz profesjonalny, przejrzysty a zarazem funkcjonalny serwis www odpowiednio dopasowany do zakresu Twojej działalności. Sprawdź nas!


Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www

Witryna internetowa ma bardzo duże znaczenie dla wizerunku firmy, a możliwe jej błędy mogą w istocie źle wpływać na komunikację naszych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem portalu internetowego. Modernizacja strony internetowej bez wątpienia pomoże w dostarczeniu nowych zainteresowanych danymi usługami. Czasami wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, aby zwieloktornić jej konwersję. By utrzymać witryny www na możliwie wysokim poziomie widoczności i zagwarantować im odpowiednie funkcjonowanie, potrzebna jest ich fachowa obsługa. Jeśli brak Ci wolnego czasu, możliwości lub umiejętności, to z chęcią zapewnimy Tobie takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja silnika witryny, modułów lub zapewnienie odpowiedniej mobilności. Ważne są także aktualizacje systemu WordPress w przypadku posiadania witryny www z edycją treści CMS w panelu systemu CMS – WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów programistycznych, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.
Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci

Optymalizacja SEO strony www jest niezwykle istotnym procesem, wpływającym na okazanie się na wysokiej pozycji w Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw praktyk, wdrażanych przez dkstrony już na wczesnym etapie projektowania witryny www, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a także promocję w sieci. Oferujemy również bezpłatny, dobry audyt strony www już funkcjonującej, umożliwiający zlokalizować wszystkie niepoprawności które wpływają na jej złą indeksację w wynikach Google. W dalszej kolejności możemy przejść do właściwych rozwiązań, aby Twoja witryna www pracowała dobrze. Także duży nacisk kładziemy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zamówiony przez was artykuł na stronę www jest niepowtarzalny, indywidualny, uzbrojony w poszukiwane frazy i wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki. Zapamiętaj! Płacisz tylko za jeden artykuł, a następnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu różnych tekstów, budujących super zaplecze pozycjonerskie. Sprawdź to!
Na co zwrócić uwagę przy projektowaniu www?

Fachowo utworzona strona www wyróżni Twoją działalność w porównaniu do konkurencji oraz sprawi odniesienie wyższych pozycji w Google. Projektowanie stron internetowych zaczyna się zwykle od określenia celu jaki musi spełniać dana witryna www i rzeszy użytkowników, do których przewidujemy dotrzeć. Kolejnie określamy jakie treści powinne znajdować się na stronie internetowej, tak aby były zrozumiałe oraz zamieszczone w sposób taki, by czytelnik w sposób intuicyjny, w krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał dokładne odpowiedzi. Budowa stron internetowych oparta jest na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane zakładki strony www, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, referencje. Wstawiane zdjęcia i galerie polepszają walory estetyczne witryny, a zarazem nie mając wpływu na szybkość ładowania oraz zakłócenia przejrzystości. Struktura i koloryzacja gwarantują przyjazny dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Opracowane przez nas strony internetowe są całkowicie zoptymalizowane i oryginalne. Kierujemy się prostotą oraz należytą optymalizację www, co pod każdym względem spełnia wszystkie wymagania algorytmów wyszukiwarek.

Przydałaby mi się obsługa strony internetowej?

Z całą pewnością zdajesz sobie sprawę, iż nie wystarczy mieć znakomicie zrobioną firmową witrynę internetową. Bardzo istotna jest jej fachowa obsługa, aby całość wciąż sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Bez wahania zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, w pełni dopasowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie www. Gdy tylko zdarzy się taka potrzeba, to zmienimy stronę pod kątem zmiany szaty graficznej, struktury i użyteczności. Na bieżąco wykonamy wszystkie naprawy, gwarantując finalnie całościową optymalizację strony internetowej. Zapraszamy do kontaktu!


Własna strona internetowa już funkcjonuje?

By nadążyć za nieustannie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą dopilnować, by ich witryny www były w pełni funkcjonującym narzędziem reklamowym. Gdy dysponujesz już swoją stronę i zaczynasz zauważać, że Twoja witryna przestaje działać należycie, to warto zdecydować się na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Zawodowstwo naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie www oryginalnego wyglądu, w sam raz do najnowszych technologii i standardów. Poprawimy widoczność witryny internetowej, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy dokonamy całościowej analizy strony www oraz zaproponujemy najlepiej dostosowane rozwiązania, które wprowadzimy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Solidnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszystkie pytania. Czekamy na kontakt!

Tym samym nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!UDOSTĘPNIJ OFERTĘ DALEJ:


Aktualności z naszego bloga

Data wpisu: 2020-09-02 | Autor wpisu: dkstrony.pl

Data wpisu: 2018-08-24 | Autor wpisu: dkstrony.pl

Data wpisu: 2018-07 -14 | Autor wpisu: dkstrony.pl