Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ leszczyński

Tworzenie stron www i obsługa stron internetowych. Modernizacja oraz naprawa stron internetowych. Usługi SEO - optymalizacja stron www, SEO Copywriting, teksty SEO. Strony internetowe dla firm z szybką widocznością w Google.
Obszar usług: Leszno, Krzemieniewo, Lipno, Osieczna, Rydzyna, Święciechowa, Wijewo, Włoszakowice.

Responsywne strony RWD + CMS + SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o węższym lub szerszym zasięgu. Projektowane przez nas nowoczesne strony www w pełni spełniają wymagania określane przez wyszukiwarkę internetową, co zapewnia im dobrą lokalizację w Google.


Internet to doskonałe niezbędne narzędzie dzięki któremu dotrzemy do potencjalnych nabywców produktów i usług. Nawet mniejsze i większe biznesy, dzięki gigantycznym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową i zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił diametralnie strategię działania wielu firm konkurujących o dotarcie do potencjalnego klienta. Notabene, poprzez działalność w sieci, jest duża szansa zdobyć o sporo więcej odbiorców naszych produktów lub usług.


Już dziś powinieneś zadbać o to, by wyszukiwarka dysponowała aktualnymi informacjami o Twojej firmie. Wzmocnienie aktywności w sieci internetowej pomoże Ci odnieść znaczną przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Mamy sporo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać oraz zdobywać nowych kontrahentów. Stworzymy od podstaw, bądź dokonamy modernizacji dotychczasową witrynę internetową tak, by była wizytówką Twojego biznesu w internecie. Nasze strony internetowe wykonywane są w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet i telefon. Ponadto, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia uporządkowaną strukturę nawigacyjną systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Zapraszamy do kontaktu już teraz!bezpłatna wycena strony


Zamów usługę u nas, a otrzymasz


Stronę Responsywną RWD z CMS

Technologia projektowania witryny, polegająca na samoistnym dostosowaniu się elementów strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych urządzeniach.

Dostosowaną funkcjonalnie

Użytkownik, dla którego zostaje zasugerowana dana witryna www, powinien w krótkim czasie spostrzec się w jej budowie, oraz bez trudu wyszukiwać poszukiwane w niej informacje.

Profesjonalną i nowoczesną

Witryny internetowe stworzone są zgodnie z poprawnymi standardami oraz użytkowymi, dzięki czemu o wiele łatwiej jest zdobyć zainteresowanie klientów określonym produktem lub usługą.

Zoptymalizowaną pod SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) witryn www, mająca na celu specjalistyczne usprawnienie strony, aby była w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje w wyszukiwarce na zdefiniowane frazy lub słowa kluczowe w wyszukiwarkach.

Z szybką widocznością w Google

W skutek wprowadzenia specjalistycznych modyfikacji, witryna internetowa jest wyrazista, funkcjonalna oraz sowicie klasyfikowana przez algorytm Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby przyciągnąć kontrahentów, z pewnością potrzebujesz coś więcej aniżeli tylko dobrego produktu i fachowej obsługi klienta. Ważną częścią marketingu w sieci jest aktualnie firmowa strona www, poprzez którą rozreklamujesz efektywnie swoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, konkurencji i ustaleniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie celu w prostej lini doprowadzi do zwiększenia ilości konwersji.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowany standard


 • WERSJA Z EDYCJĄ TREŚCI STRONY CMS
 • WERSJA MOBILNA STRONY - RWD
 • FAVICON BAZUJĄCY NA LOGO
 • STRONA ZOPTYMALIZOWANA POD SEO
 • INFORMACJA O WYKORZYSTANIU COOKIES
 • POLITYKA OCHRONY PRYWATNOŚCI
 • SLIDER Z PRZESUWANYMI ZDJĘCIAMI
 • MAPA GOOGLE Z ADRESEM FIRMY
 • FORMULARZ KONTAKTOWY NA STRONIE WWW
 • PRZEJRZYSTA SZYBKO DZIAŁAJĄCA STRONA
 • PRZYJAZNA DLA WYSZUKIWARKI GOOGLE


Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony projektuje szybkie, mobilne oraz schludne strony wizytówki. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od poziomu rozbudowania usługi, co ma wpływ na wymiar, czasu który trzeba poświęcić do jej stworzenia. Prosimy również skorzystać z formularza wyceny strony www, dostępnym na naszej stronie internetowej, by sprecyzować znacznie szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Ciebie. Każde przez nas zadanie poprzedza odpowiednio dopasowany do branży i charakteru działalności firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, szablon graficzny strony w dalszej kolejności poddany jest programowaniu w odpowiedniej wedle potrzeb technologii AMP, bądź w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na sugestię klienta jesteśmy w stanie również zakodować witrynę www w wersji systemu edycji. Gwarantowana także przez nas jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, co jest fundamentem indeksacji strony w wyszukiwarce Google oraz niemałym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem. Na koniec dostajesz profesjonalny, schludny a zarazem użyteczny serwis www odpowiednio dostosowany do tematyki Twojej działalności. Zapraszamy!Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www

Witryna internetowa posiada bardzo duże znaczenie dla wizerunku działalności, a możliwe jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie wpływać na komunikację naszych wyczekiwanych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem witryny www. Modernizacja strony internetowej bez wątpienia pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających stronę. Czasami wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, by pomnożyć jej konwersję. By utrzymać witryny internetowe na możliwie wysokim poziomie widoczności oraz zagwarantować im odpowiednie funkcjonowanie, wymagana jest ich ciągła obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości czy umiejętności, to możemy zapewnić Ci taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania witryny, modułów oraz zapewnienie odpowiedniej responsywności. Szczególnie istotne są także cykliczne aktualizacje systemu CMS – WordPress w sytuacji użytkowania witryny www z systemem treści CMS w panelu systemu WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu ingerencji osób trzecich, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy dogłębny nieodpłatny audyt Państwa strony internetowej, oraz zaproponujemy optymalne rozwiązania!


Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci

Optymalizacja SEO strony internetowej jest niezwykle obowiązkowym procesem, wpływającym na dobrą widoczność na czołowej stronie w Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw praktyk, stosowanych przez dkstrony już we wczesnym etapie projektowania witryny, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność oraz promocję w sieci. Wykonujemy również bezpłatnie, profesjonalny audyt strony www która już funkcjonuje, ułatwiający zlokalizować wszelakie nieprawidłowości rzutujące na jej słabą indeksację w Google. Następnie przystępujemy do właściwych rozwiązań, by Państwa witryna internetowa funkcjonowała poprawnie. Również duży nacisk nakładamy na samą treść na stronie, powstałą zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek, toteż dlatego oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony przez was tekst na stronę firmową jest unikatowy, indywidualny, uzbrojony w poszukiwane frazy i wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów Google. Co istotne! Płacisz tylko za jeden artykuł, a kolejnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu różnych tekstów, wspomagające dobre zaplecze dla pozycjonowania. Zapytaj o szczegóły!

Na co zwrócić uwagę przy projektowaniu www?

Odpowiednio stworzona strona www wyróżni Waszą działalność na tle konkurencji oraz doprowadzi do polepszenia efektów widoczności w wyszukiwarkach Google. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od sprecyzowania celu jaki musi spełniać dana strona i grona kontrahentów, do których spodziewamy się dotrzeć. Następnie określamy jakie materiały powinny znaleźć się na stronie internetowej, tak by były zrozumiałe oraz umieszczone w sposób taki, aby użytkownik w prosty sposób, w krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał konkretne odpowiedzi. Budowa stron internetowych oparta jest na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane zakładki witryny, m.in. strona główna, oferta, galeria, kontakt, realizacje. Wstawiane zdjęcia i galerie podwyższają wartość portalu, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość ładowania oraz zakłócenia przejrzystości. Układ oraz kolorystyka gwarantują przyjazny dla oczu wizualny komfort odbioru strony www. Przygotowane przez nas strony internetowe są kompletnie zoptymalizowane oraz oryginalne. Nastawiamy się na prostotę i odpowiednią optymalizację strony, co pod każdym względem spełnia wszelkie wytyczne algorytmów Google.

Przydałaby mi się obsługa strony internetowej?

Bez wątpienia jesteś świadomy, że nie wystarczy mieć bardzo dobrze wykonaną firmową stronę internetową. Ważna jest też profesjonalna obsługa, by wszystko stale sprawnie działało i zapewniało konwersję. Od razu zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, doskonale dostosowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie. Gdy zdarzy się taka potrzeba, to zmienimy stronę internetową pod kątem zmiany oprawy graficznej, rozłożenia i właściwości. Ekspresowo zrealizujemy wszystkie naprawy, zapewniając finalnie kompleksową modernizację strony internetowej. Zapraszamy do skontaktowania się z nami!


Własna strona internetowa już funkcjonuje?

By nie zostać w tyle za wciąż rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą zatroszczyć się, aby ich strony internetowe wyróżniały się w pełni sprawnie działającym narzędziem reklamowym. Od kiedy masz już własną witryną www oraz zaczynasz stwierdzać, iż Twoja strona www przestaje pracować zadowalająco, wówczas warto zdecydować się na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Kwalifikacje naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej stronie nowego i świeżego wyglądu, w sam raz do najnowszych technologii i standardów. Poprawimy widoczność strony www, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy przeprowadzimy całościową analizę witryny internetowej i doradzimy optymalne rozwiązania, które wdrożymy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Solidnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na każde pytanie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Stąd nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!UDOSTĘPNIJ OFERTĘ DALEJ:


Aktualności z naszego bloga

Data wpisu: 2020-09-02 | Autor wpisu: dkstrony.pl

Data wpisu: 2018-08-24 | Autor wpisu: dkstrony.pl

Data wpisu: 2018-07 -14 | Autor wpisu: dkstrony.pl