Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ kolski

Obszar usług: Koło, Babiak, Chodów, Dąbie, Grzegorzew, Kłodawa, Kościelec, Olszówka, Osiek Mały, Przedecz.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Wykonujemy nowoczesne strony www dla firm handlowych i usługowych. Rzetelność wykonania i prędkość działania to nasze zalety, które składają się na pasję, jaką jest tworzenie stron internetowych. Poprzez skierowanie naszych projektów na optymalizację lokalną umożliwiamy skuteczną obecność firmy w internecie oraz progres wartości sprzedażowych.


Handel elektroniczny to mająca mnóstwo pozytywów, nowa jakość w funkcjonowaniu firm, do której należy coraz więcej użytkowników. Dostęp do sieci www można uzyskać prawie w każdym zakątku świata za pośrednictwem mobilnych urządzeń internetowych. Dojściem do sukcesu dla dużej rzeszy przedsiębiorców jest w obecnych realiach widoczność w sieci www, otwierając przed nimi bardzo dużo możliwości dostania się na szersze rynki zbytu krajowego i zagranicznego.


Nie czekaj aż konkurenci Cię wyprzedzą! Dopilnuj tego, aby Twoja firmowa strona internetowa znalazła się na dobrej pozycji w sieci. Dkstrony uczyni to dla Państwa.


Zdobycie widzialności strony w internecie to proces, wymagający specjalnego przygotowania ale również wiedzy dotyczącej spożytkowania dostępnych sposobów i narzędzi. Projektowanie i tworzenie stron www wykonujemy poprzez wykorzystanie najnowszych technologii oraz trendów, a także zapewniając wymagania i oczekiwania kontrahenta. Nasze strony internetowe są w 100% responsywne, czyli płynnie układające się do rozmiarów ekranu różnego rodzaju urządzenia mobilnego. Tworzenie stron www w WordPress, z systemem (CMS), w łatwy sposób zapewni wykonywanie zmian m.in. danych na stronie internetowej.


Nowoczesne witryny www, kompleksowy serwis www, oryginalne rozwiązania – Sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Metoda takiego tworzenia, która polega na samoczynnym dostosowywaniu się struktury strony www do rozmiarów wyświetlacza urządzenia, na którym jest wyświetlany. Ma to wpływ m.in. na lepszą indeksację w wyszukiwarkach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Wygodna nawigacja witryny sprawia, że użytkownik od razu dotrze do istotnych informacji. Witryna www posiada wbudowany system zarządzania treścią strony CMS Wordpress na stronie.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Wykonanie kodu oraz struktury strony internetowej tak, by jej treść w sposób jasny i dogłębny dostarczała wszelkich wyszukiwanych informacji lub odpowiedzi na pytania użytkowników korzystających z wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Projektując witryny dla naszych kontrahentów, piszemy zgodny z zasadami SEO kod a także zwracamy uwagę na to, aby były wypełnione dobrej jakości treścią, co zapewni wysoką wartość algorytmu Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Przegląd rynku, działań konkurencji i określanie grupy docelowej to zadania, które mają wielki wpływ na projektowanie i tworzenie stron internetowych. Śledzimy także na bieżąco wszelkie nowinki techniczne, które wykorzystujemy podczas projektowania oraz tworzenia strony internetowej. Nie ma znaczenia dla nas, czym się zajmujesz oraz w jakiej branży pracujesz, zaprojektujemy dla was idealną witrynę, zoptymalizowaną pod kątem SEO a także wyglądu. Dzięki nam Państwa firmowa strona www zdobędzie świetną szansę na uzyskanie odpowiedniej pozycji w wyszukiwarkach.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
kolski

Nasze agencja internetowa zdobyła bogate doświadczenie dzięki wielu profesjonalnym realizacjom, których dokonaliśmy na przestrzeni dziesięciu lat. Cena strony internetowej wynika z kilku najważniejszych aspektów, między innymi stopnia rozbudowania projektu oraz innych ważnych elementów. Precyzyjną cenę dostaniesz szybko dzięki wysłaniu formularza w zakładce wycena. Projekt strony www pochłania nam masę czasu, bierzemy pod uwagę również koncepcję kontrahenta, również charakterystykę branży, w której funkcjonuje firma. Projekt strony internetowej tworzymy wykorzystując program Adobe Photoshop i jest on oczywiście zupełnie bezpłatny. Dobrze obmyślaną strukturę oraz konstrukcję elementów nawigacyjnych strony www kolejno poddajemy kodowaniu we właściwej do potrzeb technologii AMP, czy też w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS w panelu WordPress, lub też jako wizytówkę bez wersji edytowalnej. Każda zaprogramowana przez nas witryna www spełnia zasady prawidłowej optymalizacji SEO korzystnej dla algorytmu Google. Audyt strony www to czynność którą wykona pozycjoner, dzięki dobrej optymalizacji nie musi wiele pracować aby uzyskać wysoką pozycję. Zapraszamy do kontaktu już dziś, a przekonasz się że rzetelna, poprawnie zaprojektowana strona nie zawsze kosztować musi duże pieniądze.

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
kolski

Strona www jest wizytówką waszej firmy w sieci. Struktura strony, jej funkcjonalność, design oraz artykuły mają duży wpływ odnośnie postrzegania waszej firmy przez kontrahentów. Poświęcony do minimum czas na podjęcie decyzji zakupowej dla kontrahenta jest bardzo ważny. Jeśli nie przedłożysz im logicznie waszej oferty, to mogą zrezygnować już na starcie oraz w ogóle z niej nie skorzystać, a Ty nie osiągniesz wyczekiwanego rezultatu. Jeśli nawiążesz z nami kontakt wykonamy ocenę techniczną i wizualną witryny www oraz zaproponować konkretne działanie, jak: modernizacja strony www polegająca na odświeżeniu layoutu i poprawie jej struktury by lepiej spełniała swoją funkcję, naprawa strony www, podczas gdy strona uległa programistycznej awarii lub potrzebna jest aktualizacja pluginów w CMS oraz została zhakowana lub zawirusowana. Naprawa a także modernizacja nie zawsze się opłaca, niejednokrotnie lepiej zrobić ją od nowa, administracja strony www czyli stała współpraca z naszym zespołem w celu wykonywania bieżących aktualizacji strony. Obsługa stron internetowych jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania firmowej strony. Skontaktuj się z nami a wybierzemy dla Ciebie właściwe rozwiązanie tak, by Twoja witryna www przyciągała i zatrzymywała jak najwięcej klientów.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
kolski

Każdy posiadacz firmowej strony internetowej oczekuje, aby jego witryna www była skuteczna, zachęcała oraz przyciągała do siebie kontrahentów, co rzutowałoby na zwiększenie nowych kontaktów biznesowych, skutkującym przyrostem transakcji bądź subskrypcji. Jednak nie zawsze tak jest. Wpływa na to wiele czynników, a także umiejętność ich użycia i prawidłowego wyeksponowania. Optymalizacja SEO strony firmowej wpływa na wypracowanie widoczności na pierwszej stronie wyników wyszukiwania w Google. Nie małe znaczenie ma obecnie SEO lokalne, czyli optymalizację strony internetowej lokalnie czyli pozyskiwania użytkowników na lokalnym rynku. Dlatego na pierwszym miejscu wykonujemy darmowy, dogłębny audyt strony internetowej, aby uchwycić wszelkie błędy oraz nieprawidłowości na stronie, wpływające źle na pozycję i konwersję w wyszukiwarkach. Za pomocą usługi seo copywriting gwarantujemy wartościowe, interesujące oraz zrozumiałe treści na stronie, które łączą właściwą ilość niezbędnych wyrazów oraz fraz kluczowych dla Google. Tworzymy synonimiczne teksty seo na podstawie jednego artykułu, za który zapłacisz tylko raz, a otrzymujesz pożyteczne artykuły które mają wielkie znaczenie dla wyszukiwarek które napisane są za pomocą odpowiedniej składni, dzięki temu uzyskujesz kilkadziesiąt unikalnych, wartościowych dla wyszukiwarki Google artykułów.Strony www kolski

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Pomożemy w budowie efektywnego wizerunku Państwa firmy w sieci www. Dołożymy dużo starań, do tego aby Państwa firmowa strona www pozytywnie wyróżniła się wśród konkurencji, zarówno od strony wizualnej, jak i spełniała wszelkie techniczne aspekty wpływające na jej widoczność, sprawność i szybkość wczytywania. Naszą specjalnością jest projektowanie stron internetowych, praca nad stroną www to wiele zwięźle skoncentrowanych działań dostosowanych do danej branży, których efektem jest wyróżnienie waszej firmowej strony www w sieci www. Budowa tworzonej przez nas każdej strony internetowej opiera się na prostym, lecz skutecznym przekazie, który będzie w stanie dotrzeć do docelowego odbiorcy na podstawie opracowanych słów kluczowych oraz fraz. Dzięki naszym zabiegom Twoja strona www w sposób naturalny pojawi się na wysokich miejscach wyszukiwarki po wpisaniu przez użytkownika wyszukiwanego hasła związanego z określoną tematyką. Layout strony internetowej zaprojektowany jest w sposób przejrzysty bez używania zbędnej ilości grafiki co znacznie wpływa na jej szybkość pracy oraz czytelność odbioru z wykorzystaniem dobrej jakości artykułów SEO. Treści zawarte na stronie www są ciekawe, w pełni przejrzyste i przybliżające w sposób intuicyjny krok po kroku do uzyskania celu, jakim jest sprzedaż produktów bądź usług. Dużą uwagę kładziemy na pełną satysfakcję i zadowolenie naszego kontrahenta, dlatego też otwarci jesteśmy na Państwa sugestie na każdym etapie tworzenia strony www.


Stara witryna nie przynosi efektów?

W teraźniejszym czasie prawidłowo zaprojektowana strona internetowa jest jednym z najlepszych sposobów marketingowych. Pewnie zdajesz sobie sprawę, że aby Twoja firmowa strona internetowa była efektywna i posiadała dobrą konwersję, powinna być na bieżąco dostosowywana do zmieniających się trendów tworzenia stron www. Przestarzała, nie zmodernizowana strona www może nie tylko odstraszać interesantów ale także negatywnie wpływać na jej pozycję w wyszukiwarce Google. Nasza usługa jaką jest modernizacja strony internetowej, to nowy profesjonalny design, a także właściwy content marketing, który z pewnością przyniesie dla Was korzyści w postaci efektywnej komunikacji z kontrahentem. Na podstawie dokonanego przez nas darmowego audytu strony www, wykonamy dostosowane odpowiednio czynności modernizacyjne, mające na celu wyróżnienie Twojej firmy na tle konkurencji.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Istniejąca już od jakiegoś czasu strona www co pewien czas wymaga jej modernizacji grafiki lub też programistycznej, bardzo ważną rzeczą jest również aktualizacja systemu CMS oraz jej zainstalowanych wtyczek. Wraz z pojawiającymi się trendami, wdrażaniem coraz to aktualnych technologii, a czasem po prostu błędami od strony programistycznej. Oferujemy również usługę jaką jest obsługa stron internetowych która ma za zadanie bieżące prace odnośnie konieczności zmian graficznych oraz programistycznych strony. Nie zastanawiaj się! tylko już teraz skorzystaj z naszej oferty usługi obsługi Twojej www zwiększając szansę na wzrost Twoich klientów. Zapraszamy do współpracy z naszą agencją, a Twoja strona internetowa przyniesie jeszcze więcej korzyści.


Tak więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga