Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ kętrzyński

Obszar usług: Kętrzyn, Barciany, Korsze, Reszel, Srokowo.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy nowoczesne strony www dla firm handlowych lub usługowych. Skrupulatność wykonania oraz szybkość działania to nasze atuty, które składają się na pasję, jaką jest tworzenie stron internetowych. Poprzez skierowanie naszych projektów na lokalną optymalizację SEO zapewniamy skuteczną obecność firmy w Google oraz zwiększenie skuteczności sprzedażowych.


E-commerce to posiadająca dużo pozytywów, rewolucja w funkcjonowaniu działalności, do której należy coraz więcej użytkowników. Dostęp do tej technologii uzyskujemy prawie w każdym zakątku świata przy użyciu mobilnych odbiorników internetowych. Kluczem do sukcesu dla wielu przedsiębiorstw jest aktualnie widzialność w internecie, uchylając przed nimi mnóstwo możliwości wejścia na szersze rynki zbytu.


Nie czekaj aż konkurencja Cię wyprzedzi! Dopilnuj tego, by wasza firmowa strona internetowa znalazła się na jak najwyższej pozycji w wyszukiwarce Google. Nasz zespół uczyni to dla Ciebie.


Uzyskanie widoczności witryny w internecie to mechanizm, wymagający specjalnego przygotowania a zarazem wiedzy dotyczącej wykorzystania aktualnych metod i narzędzi. Projektowanie i tworzenie stron www dokonujemy poprzez wykorzystanie najnowszych technologii oraz trendów, jednocześnie zapewniając potrzeby i oczekiwania klientów. Nasze strony internetowe są w stu procentach responsywne, czyli płynnie układające się do wielkości ekranu każdego urządzenia. Tworzenie stron www w WordPress, z edycją (CMS), w bardzo przyjazny sposób umożliwi wykonywanie aktualizacji m.in. artykułów na stronie internetowej.


Nowoczesne witryny internetowe, kompleksowy serwis www, oryginalne rozwiązania – Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia takiego projektowania, polegająca na automatycznym dopasowaniu się układu portalu www do wielkości ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlany. Ma to wpływ m.in. na lepszą pozycję w Google.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Wygodna nawigacja strony sprawi, że użytkownik od razu uzyska wszelkie istotne informacje. Strona www posiada wbudowany system zarządzania treścią strony CMS Wordpress na stronie internetowej.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Sporządzenie kodu jak i również samej struktury strony tak, by jej treść w sposób jasny i dogłębny dostarczała wszelkich poszukiwanych informacji lub odpowiedzi na pytania użytkowników korzystających z wyszukiwarek.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Przygotowując strony www dla naszych klientów, konstruujemy zoptymalizowany pod SEO kod a także przywiązujemy uwagę do tego, by były wypełnione skuteczną treścią, co zapewni wysoką ocenę algorytmu wyszukiwarki internetowej.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Badanie rynku, działań konkurencji oraz wyznaczenie grupy docelowej to zadania, które mają bardzo duży wpływ na projektowanie i tworzenie stron internetowych. Śledzimy również na bieżąco wszelkie nowinki techniczne, które wykorzystujemy w swojej pracy. Nie ma znaczenia dla nas, czym się zajmujesz oraz w jakiej branży działasz, zaprojektujemy dla Państwa idealną stronę internetową, mając w pełni na uwadze stosowanie się do zasad poprawnej optymalizacji SEO jak i również nienagannego designu. Dzięki dkstrony Twoja firmowa strona www zdobędzie świetną szansę na uzyskanie odpowiedniej pozycji w Google.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
kętrzyński

Agencja internetowa dkstrony zdobyła zasobne doświadczenie dzięki wielu wykonanym realizacjom, których wykonaliśmy na przestrzeni niemalże dziesięciu lat. Cena strony internetowej uzależniona jest od podstawowych czynników, między innymi stopnia rozbudowania projektu oraz innych istotnych elementów. Precyzyjną cenę poznasz szybko dzięki wysłaniu formularza w zakładce wycena. Projekt strony www pochłania nam mnóstwo czasu, biorąc pod uwagę również wizję kontrahenta, oraz właściwości branży, w której funkcjonuje firma. Nasz projekt strony internetowej rozpoczynamy od przedstawienia bezpłatnej wersji wizualnej narysowanej w Adobe Photoshop. Gdy dojdziemy do porozumienia odnośnie grafiki strony, rozmieszczenia elementów oraz jej struktury przystępujemy do programowania w odpowiedniej technologii AMP, czy też w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS w panelu WordPress, lub też jako wizytówkę bez edycji CMS. Wszystkie wykonane strony zaprogramowane są zgodnie z obowiązującymi zasadami prawidłowej optymalizacji SEO i również zgodne z W3C. Pozycjoner przeprowadzający audyt strony www już niewiele musi z nią robić, by uzyskać jej dobrą pozycję na pierwszych wynikach w Google. Już dziś skontaktuj się z nami, a przekonasz się, że można mieć doskonale działającą firmową stronę internetową za niewielkie pieniądze. Zapraszamy!.

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
kętrzyński

Firmowa strona internetowa jest waszą wizytówką w internecie. Struktura strony internetowej, jej funkcjonalność, design i artykuły posiadają duży wpływ na postrzegania Państwa działalności przez klientów. Czas poświęcony do minimum na podjęcie decyzji zakupowej dla użytkownika jest bardzo ważny. Jeśli nie przedłożysz im solidnie swojej oferty, wówczas z dużym prawdopodobieństwem kontrahent może zrezygnować już na starcie z nawiązania kontaktu. Napisz do nas, a dokonamy rzetelnej oceny technicznej i wizualnej Twojej witryny www oraz przedstawimy odpowiednią usługę, jak: modernizacja strony www która polega na ulepszeniu i unowocześnieniu jej designu oraz użytkowalności celem podwyższenia jej wartości, naprawa strony www, w sytuacji gdy strona internetowa uległa programistycznej awarii lub niezbędna jest aktualizacja pluginów w CMS oraz została zaatakowana przez hakera. Naprawa jak i modernizacja nie zawsze się opłaca, czasem lepiej zrobić ją od początku, administracja strony www czyli stała współpraca z z nasza agencją odnośnie wykonywania bieżących aktualizacji strony. Obsługa stron internetowych jest zalecana dla prawidłowego funkcjonowania firmowej strony www. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu wyboru optymalnej usługi tak, aby wasza strona www przynosiła dla was jak najwięcej korzyści.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
kętrzyński

Strona internetowa to narzędzie na które każdy jej właściciel liczy aby pozyskiwała do siebie więcej użytkowników w efekcie zwiększając liczbę kontaktów biznesowych, kontrahentów co przełoży się na przyrost transakcji bądź subskrypcji dlatego warunkiem jest jej atrakcyjność. Nie zawsze jest taki efekt. Wpływ na to ma wiele czynników, a także umiejętność ich użycia i prawidłowego wyeksponowania. Optymalizacja SEO strony firmowej jest podstawą indeksacji strony www na dobrych miejscach w wyszukiwarkach. Nie małe znaczenie ma obecnie lokalne SEO, czyli optymalizację strony internetowej pod kątem wyszukiwania kontrahentów z rynku lokalnego. Dlatego w pierwszych krokach wykonujemy darmowy, rzetelny audyt strony internetowej, by uchwycić wszystkie wady oraz nieprawidłowości na stronie, wpływające niekorzystnie na indeksację i konwersję w Google. Dzięki usłudze seo copywriting zapewniamy oryginalne, ciekawe oraz zrozumiałe treści na stronie www, które zawierają właściwą ilość ważnych słów oraz fraz kluczowych dla wyszukiwarek. Tworzymy synonimiczne teksty seo na podstawie jednego artykułu, za który płacisz tylko raz, a otrzymujesz unikalne artykuły które mają wielkie znaczenie dla Google które stworzone są za pomocą odpowiedniej składni, dzięki temu uzyskasz kilkadziesiąt unikalnych, niezbędnych dla wyszukiwarki Google artykułów. Napisz do nas już dziś, a my zaoferujemy Ci nasze usługi SEO, by powiększyć odwiedziny Twojej strony www powiększając Twoje przychody.Strony www kętrzyński

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Pomożemy w budowie profesjonalnego wizerunku Państwa firmy w internecie. Dokładamy wszelkich starań, by wasza firmowa strona www właściwie wyróżniła się na tle konkurencji, zarówno pod względem wizualnym, jak i spełniała wszelkie techniczne wytyczne wpływające na jej widoczność, sprawność oraz szybkość pracy. Projektowanie stron internetowych którymi się zajmujemy poprzedzone jest mnóstwem skrupulatnie sprecyzowanych działań dostosowanych pod kątem określonej branży, mających na celu wyeksponować Państwa działalność w internecie. Budowa stworzonej przez nas każdej strony opiera się na prostym, a zarazem skutecznym przekazie, który będzie w stanie dotrzeć do użytkownika z wykorzystaniem opracowanych wyrazów kluczowych i fraz. Dzięki naszym zabiegom Twoja strona www w naturalny sposób pojawi się na pierwszych miejscach wyszukiwarki po wpisaniu przez użytkownika poszukiwanego hasła związanego z daną działalnością. Layout strony internetowej zaprojektowany jest w sposób czytelny bez zbytniej ilości grafiki co wpływa na jej szybkość pracy oraz czytelność odbioru z wykorzystaniem dobrej jakości artykułów SEO. Artykuły zawarte na stronie są interesujące, w pełni przejrzyste i przybliżające intuicyjnie krok po kroku do sfinalizowania celu, jakim jest zwiększenie klientów bądź odwiedzających stronę www. Pełna satysfakcja oraz zadowolenie naszego klienta jest naszym celem, co istotne bierzemy pod uwagę Twoje sugestie na każdym etapie wykonywania strony www.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Obecnie trafnie zaprojektowana strona internetowa jest jednym z najlepszych sposobów marketingowych. Pewnie zdajesz sobie sprawę, że aby Twoja firmowa strona internetowa była efektywna oraz miała właściwą konwersję, musi też być systematycznie dostosowywana do zmieniających się trendów tworzenia stron www. Przestarzała, nie zmodernizowana strona www może nie tylko zniechęcić klientów ale także źle wpłynąć na jej widoczność w sieci. Udostępniona przez nas usługa, jaką jest modernizacja strony internetowej, pomoże Twojej stronie www uzyskać nowoczesny design, odpowiednią komunikację z klientem i poprawny content marketing. Na podstawie dokonanego przez dkstrony bezpłatnego audytu strony www, wykonamy dostosowane odpowiednio czynności modernizacyjne, które mają na celu wyróżnienie Waszej działalności w Google.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Istniejąca już od jakiegoś czasu strona co pewien okres wymaga jej uaktualnienia szaty graficznej czy też programistycznej, ważną rzeczą jest również aktualizacja systemu CMS oraz jej zainstalowanych rozszerzeń. Spowodowane jest to zmieniającymi się trendami, dostępem do coraz to nowszych technologii, a czasem zwyczajnie błędami programistycznymi. Obsługa stron internetowych jaką oferujemy to szeroki zakres prac graficznych, oraz programistycznych. Nie zwlekaj z decyzją! już dziś skorzystaj z naszej usługi prowadzenia strony internetowej powiększając szansę na wzrost Twoich kontrahentów. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej agencji, a Państwa strona internetowa przyniesie jeszcze więcej korzyści.


Dlatego też nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga