Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ górowski

Tworzenie stron internetowych górowski, obsługa stron www. Modernizacja oraz naprawa stron internetowych. Usługi SEO, optymalizacja stron www, SEO Copywriting, teksty SEO. Strony internetowe dla firm z szybką widocznością w Google.
Obszar usług: Góra, Jemielno, Niechlów, Wąsosz.

Responsywne strony RWD + CMS + SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o mniejszym lub większym wymiarze. Projektowane przez nas nowoczesne strony www wypełniają standardy stawiane przez wyszukiwarkę Google, co gwarantuje im dobrą pozycję w Google.


Internet to wspaniałe podstawowe narzędzie dzięki któremu dotrzemy do potencjalnych nabywców produktów oraz usług. Nawet mniejsze i większe działalności, dzięki bardzo dużym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową oraz zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił na dobre strategię funkcjonowanie wielu podmiotów konkurujących o dotarcie do potencjalnego kontrahenta. Dodatkowo, za pomocą internetu, można osiągnąć o sporo więcej interesantów naszych produktów lub usług.


Już dziś powinieneś zadbać o to, by wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o działalności. Podniesienie aktywności w sieci pozwoli Ci odnieść znaczną przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Posiadamy dużo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać i przyciągać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od zera, bądź dokonamy modernizacji istniejącą już witrynę tak, by była wizytówką Twojej działalności w internecie. Nasze strony internetowe wykonywane są w responsywnej technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet i telefon. Ponadto, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje przejrzystą strukturę nawigacyjną systemu do zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Zapraszamy do kontaktu już teraz!Zamów usługę, a otrzymasz

stronę o solidnych fundamentach!


Stronę Responsywną RWD z CMS

Technika projektowania witryny internetowej, polegająca na samoczynnym ułożeniu elementów strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych komputerach.Dostosowaną funkcjonalnie

Użytkownik, dla którego zostaje oddana dana witryna, powinien w szybkim czasie spostrzec się w jej logicznym układzie, i bez najmniejszego kłopotu wyszukiwać zawarte w niej dane.Zoptymalizowaną pod SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja stron www, mająca na celu specjalistyczne uskutecznienie strony internetowej, aby była w stanie osiągnąć jak najlepsze wyniki na określone frazy i wyrazy kluczowe w wyszukiwarkach.Z szybką widocznością w Google

Dzięki wprowadzeniu specjalnych modyfikacji, witryna internetowa jest przejrzysta, funkcjonalna oraz wysoce oceniana przez algorytm Google.Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc pozyskać klientów, z pewnością potrzeba Tobie więcej niż jedynie dobrych produktów i profesjonalnej jakości obsługi klienta. Ważną częścią marketingu w sieci jest w obecnych czasach firmowa strona www, poprzez którą rozleklamujesz skutecznie Twoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, działalności konkurencyjnej oraz ustaleniem grupy docelowej klientów. Sprecyzowanie targetu w prostej lini doprowadzi do poprawy liczby konwersji oraz zysków.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google


Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
górowski

Od 9 lat nasza agencja internetowa wykonuje lekkie, mobilne i schludne witryny. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od wymiaru rozbudowania projektu, co ma wpływ na ilość, czasu który należy poświęcić na jej ukończenie. Prosimy również skorzystać z naszego formularza wyceny, który dostępny jest na naszej stronie www, by obliczyć dużo szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej firmy. Każde zaczęte przez dkstrony zlecenie poprzedza dopasowany odpowiednio do danej branży i specyfiki działalności firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, szablon graficzny witryny kolejnie poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej dla zapotrzebowania technologii AMP, lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie również zaprogramować stronę www w wersji systemu CMS. Zapewniona również przez dkstrony jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, co jest fundamentem widoczności strony w wyszukiwarkach oraz dużym ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed procesem pozycjonowania. W efekcie końcowym dostajesz profesjonalny, czytelny oraz funkcjonalny serwis www odpowiednio dopasowany do branży Twojej działalności. Napisz do nas!


Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
górowski

Witryna posiada bardzo duże znaczenie dla wizerunku firmy, a ewentualne jej błędy mogą w istocie negatywnie wpływać na komunikację potencjalnych klientów odwiedzających stronę z właścicielem portalu www. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych klientów. Czasem wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, aby pomnożyć jej konwersję. By utrzymać strony www na optymalnym poziomie widoczności oraz zapewnić im sprawną pracę, wymagana jest ich bieżąca obsługa. Jeśli nie masz na to czasu, możliwości oraz umiejętności, to z chęcią zapewnimy Tobie takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja silnika witryny www, modułów czy zapewnienie odpowiedniej responsywności. Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu WordPress w przypadku posiadania strony www z wersją edytowalną w CMS w panelu systemu WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu ingerencji osób trzecich, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy rzetelny nieodpłatny audyt Twojej strony www, a kolejnie zaoferujemy jak najbardziej odpowiednie rozwiązania!


Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
górowski

Optymalizacja SEO strony internetowej jest niezwykle istotnym procesem, mającym wpływ na okazanie się na pierwszej stronie w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, stosowanych przez nas już na wczesnym etapie tworzenia strony internetowej, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a również promocję w sieci. Wykonujemy również bezpłatny, solidny audyt strony www która już działa, ułatwiający wybadać wszystkie nieprawidłowości wpływające na jej słabą indeksację w wyszukiwarce. W następnej kolejności przechodzimy do optymalnych rozwiązań, by wasza strona www funkcjonowała poprawnie. Także duży nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek internetowych, toteż dlatego oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony przez was tekst na stronę internetową jest unikalny, indywidualny, wyposażony w wyselekcjonowane frazy i wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów Google. Zapamiętaj! Płacisz tylko raz za artykuł, poczym my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu odmiennych treści, budujących extra zaplecze dla pozycjonowania. Skontaktuj się!

Strony www górowski

kilka przydatnch wskazówek!Na co zwrócić uwagę podczas wyboru wykonawcy?

Profesjonalnie stworzona strona www wyróżni Twoją firmę względem konkurencji i przyczyni się do odniesienia sukcesu w wyszukiwarkach Google. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od wyznaczenia celu jaki powinna pełnić dana strona oraz grupy użytkowników, do których chcemy dotrzeć. Po czym określamy jakie dane powinne znajdować się na stronie www, by były zrozumiałe i umieszczone w sposób taki, by odwiedzający w sposób intuicyjny, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał klarowne odpowiedzi. Budowa stron internetowych opiera się na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki strony www, m.in. strona główna, oferta, galeria, kontakt, referencje. Wstawiane zdjęcia i galerie wzmacniają atrakcyjność strony, jednocześnie nie wpływając na szybkość wczytywania i zakłócenia przejrzystości. Struktura i koloryzacja gwarantują przyjazny dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Utworzone przez dkstrony strony internetowe są całkowicie doprowadzone do perfekcji oraz oryginalne. Kierujemy się prostotą oraz należytą optymalizację witryny, co całkiem spełnia kompleksowo wymagania algorytmów wyszukiwarek internetowych.


Stara witryna słabo funkcjonuje?

Aby nadążyć za nieustannie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą zatroszczyć się, żeby tylko ich strony www wyróżniały się w pełni sprawnie funkcjonującym narzędziem marketingowym. Gdy dysponujesz już własną stronę internetową i zaczynasz odnosić wrażenie, że Twoja witryna przestaje pracować zadowalająco, to warto podjąć decyzję na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Wykwalifikowanie naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej stronie innowacyjnego wyglądu, adekwatnego do najnowszych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność strony internetowej, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy dokonamy całościowej analizy witryny i podpowiemy najlepsze z możliwych rozwiązania, które zastosujemy od razu po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Solidnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszelkie zapytania. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz obsługi Twojej witryny?

Z całą pewnością jesteś świadomy, że nie wystarczy mieć znakomicie wykonaną firmową stronę www. Bardzo istotna jest jej odpowiednia obsługa, aby całość zawsze sprawnie działała i zapewniała konwersję. Już dziś zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, doskonale dostosowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie. Gdy zajdzie taka potrzeba, to odświeżymy stronę www w odniesieniu do zmiany szaty graficznej, rozłożenia i funkcjonalności. Błyskawicznie przeprowadzimy wszelkie naprawy, gwarantując na końcu kompleksową optymalizację strony internetowej. Skontaktuj się z nami!


W tym wypadku nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w razie dodatkowych pytań o kontakt z nami!
UDOSTĘPNIJ OFERTĘ DALEJ:
Aktualności z naszego bloga

Data wpisu: 2020-09-02 | Autor wpisu: administrator

Data wpisu: 2018-08-24 | Autor wpisu: administrator

Data wpisu: 2018-07 -14 | Autor wpisu: administrator