Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ czarnkowsko-trzcianecki

Obszar usług: Czarnków, Drawsko, Krzyż Wielkopolski, Lubasz, Połajewo, Trzcianka, Wieleń.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy profesjonalne strony internetowe dla mniejszych firm z szybką widocznością w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas gotowych rozwiązań, które zdobędą dla Ciebie więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką firmy w Internecie. To kompleksowe oraz olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet należy wdrożyć w obecnych czasach, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi Kontrahenci dostawali do swoich potrzeb mechanizm lepszy od innych, więc proponujemy profesjonalne tworzenie stron internetowych oraz serwisów www na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Staramy się na bieżąco dbać o to aby nasza usługa była stale aktualizowana pod względem wszelkich bieżących trendów oraz technologii, jakie stawia dzisiejszym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej doszlifowaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są mobilne strony www, które w połączeniu z systemem CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia obszar w którym umiemy pokazać na co nas stać. Bez względu na to, w jakiej branży działacie i jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o stworzenie przyjacielskiego środowiska dla użytkownika online pozostaje jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania serwisu internetowego polegająca na zaprogramowaniu struktury strony w odpowiedni sposób aby wczytywała się dobrze na każdym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona witryna www przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkownika. Funkcjonalność portalu ustalana jest już w początkowym etapie kodowania serwisu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod portalu www pisany jest w sposób zgodny z zasadami optymalizacji SEO czyli strona po oddaniu dostosowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się błyskawicznie w Google gdyż są wykonywane solidnie oraz zgłaszane zaraz po wykonaniu usługi do indeksu Google przy pomocy mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda skończona przez nas strona jest w każdym aspekcie dobrana do tematyki działalności oraz grupy finalnej, dla jakiej jest opracowywana. Dobrze znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci również nie ma przed nami zagadek. To efektywna kombinacja doświadczenia i wiedzy, z którą możemy się z Tobą podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
czarnkowsko-trzcianecki

Agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne pod względem ceny i jakości serwisy. Niewątpliwym faktem jest, iż cena strony internetowej uzależniona jest od bardzo wielu aspektów. Te najistotniejsze z nich wypisaliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu wyceny, z którego warto skorzystać w celu szybszego oraz bardziej szczegółowego podania wartości zaprojektowania i stworzenia strony www. Serwisy, które projektujemy i tworzymy, wypełniają w pełni wymagania odpowiedniej optymalizacji SEO, co jest rzeczą niezwykle istotną z punktu widzenia wyszukiwarki Google. Przemyślanie zaprojektowana i zoptymalizowana strona ma zasadnicze znaczenie także dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia usługę. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a następnie kodujemy w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to kodujemy również bez wersji z systemem edycji. Po wykonaniu usługi dostajesz od nas mocny, lekki, wyrazisty i profesjonalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa oczekiwane korzyści w postaci: większych wyświetleń strony, pozyskaniu kolejnych partnerów biznesowych oraz zapytań. Skontaktuj się z nami!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
czarnkowsko-trzcianecki

Czy użytkujesz już własną stronę www, co do której funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia zaplanowanych rezultatów? Skontaktuj się z dkstrony, a postaramy się odkryć gdzie jest przyczyna problemu. W obszar naszej oferty wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Informujemy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się realna oraz nie zawsze jest opłacalna. Niejednokrotnie znacznie lepiej wykonać witrynę od podstaw zaoszczędzając czas oraz finanse. Praktycznie wszystko uwarunkowane jest od jej kondycji technicznej. Zwykle bywa jednak tak, iż nasza strona www się po prostu zestarzała i potrzebuje modernizacji, dlatego dodatkowo oferujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i rekonstrukcja stron www może okazać się nieopłacalna. Zachęcamy do kontaktu z dkstrony.pl celem ustalenia niezbędnych szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji i naprawy strony znacząca jest także obsługa stron internetowych. Zachęcamy rozważyć więc administrację strony internetowej aby polepszyć jej produktywność i konkurencyjność. Koniecznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony w celu omówienia szczegółów współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
czarnkowsko-trzcianecki

Podstawą efektywnej widzialności w Google jest właściwa optymalizacja stron www. Warto zatroszczy się o to już na samym początku jej projektowania, aby zapobiec w przyszłości późniejszych środków pieniężnych. Bardzo często klienci kontaktują się z problemami słabej lub w ogóle niewidocznej swojej strony www w wynikach Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniom oferując usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tej tematyce usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksacją strony internetowej, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co należy uczynić aby poprawić jej kondycję i pozycję w wynikach wyszukiwarek Google. Audyt strony www wykonujemy nieodpłatnie. Dalszym, i jednocześnie jednym z podstawowych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikalne treści oraz artykuły wykorzystując kombinację strategicznych wyrazów kluczowych. Tworzymy również synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system wykorzystania jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się treści. Skontaktuj się!Strony www czarnkowsko-trzcianecki

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie tworzenia portalu www warto przede wszystkim wziąć pod uwagę konsens pomiędzy jej wyglądem, a używalnością. Kontrahenci, a ponadto sami wykonawcy, bardzo różnie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów ważną sprawą jest skupienie się na wyglądzie strony. Odwiedzający, który znajdzie się na stronie, nie powinien mieć problemu z określeniem do czego odnosi się strona, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej wyszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zostanie na witrynie dłużej i skorzysta z usług. Projektanci oprócz tego skupiają się na solidność wykonania od strony programistycznej, aby dana witryna www pojawiła się wysoko w wyszukiwarce opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi zatem skupiają się nie tylko na kwestii technicznej oraz odpowiedniej optymalizacji www, ale także i na graficznej, przejrzystej i minimalistycznej oprawie. Dokładamy wszelkich starań, by projektowane przez nas strony były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w zakres naszej oferty. A więc w wypadku gdy masz przeczucie, że Twoja strona nie działa właściwie, to nadszedł dobry czas, by skorzystać z naszych usług. Przeprowadzimy dla Państwa usługę nieodpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony www w wynikach Google. Oferujemy konkretne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji wziąć się do działania. Często jednak potrzebne jest wykonanie strony od nowa, innym razem już mała zmiana wystarczy, by pozyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także dostosowana do aktualnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że posiadasz już swoją stronę (bądź strony) w internecie ale nie masz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej użytkowania. Z reguły regularnie zachodzi konieczność, by wykonywać zmiany dotyczące oferty, produktów, fotografii czy tekstu. Rozsądnie jest też regularnie wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię strony. Gdy strona znajduje się już na wysokiej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej jakość ta pozycja się utrzyma. Tak więc do oferowanych przez dkstrony usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


Zatem nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga