Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ brzeski – małopolskie

Tworzenie stron www i obsługa stron internetowych. Modernizacja oraz naprawa stron internetowych. Usługi SEO - optymalizacja stron www, SEO Copywriting, teksty SEO. Strony internetowe dla firm z szybką widocznością w Google.
Obszar usług: Brzesko, Borzęcin, Czchów, Dębno, Gnojnik, Iwkowa, Szczurowa.

Responsywne strony RWD + CMS + SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o mniejszym lub większym zasięgu. Tworzone przez nas nowoczesne strony www w pełni spełniają zasady nakładane przez wyszukiwarki, co zapewnia im dobrą pozycję w Google.


Internet to wspaniałe konieczne narzędzie dzięki któremu dotrzemy do potencjalnych nabywców produktów oraz usług. Nawet mniejsze i większe firmy, dzięki bardzo wielkim możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową oraz zagraniczną. E-commerce zmienił zupełnie filozofię funkcjonowanie wielu działalności konkurujących o zainteresowanie potencjalnego kontrahenta. Co więcej, poprzez działalność w internecie, można szybciej pozyskać o sporo więcej klientów naszych towarów oraz usług.


Już dziś zatroszcz się o to, aby wyszukiwarka internetowa dysponowała aktualnymi informacjami o Twoim biznesie. Podniesienie widoczności w internecie pozwoli Ci odnieść znaczną przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Mamy dużo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać i pozyskiwać nowych kontrahentów. Stworzymy od podstaw, bądź dokonamy modernizacji aktualną stronę tak, aby była wizytówką Twojego biznesu w internecie. Nasze strony internetowe tworzone są w responsywnej technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet oraz telefon. Do tego, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia przejrzystą strukturę informacji systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Skontaktuj się z nami już teraz!bezpłatna wycena strony


Zamów usługę u nas, a otrzymasz


Stronę Responsywną RWD z CMS

Technologia tworzenia strony www, polegająca na automatycznym dostosowaniu się struktury strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych komputerach.

Dostosowaną funkcjonalnie

Użytkownik, któremu zostaje oddana dana strona www, powinien momentalnie zorientować się w jej logicznym układzie, i bez najmniejszych kłopotów odnaleźć poszukiwane w niej dane.

Profesjonalną i nowoczesną

Strony internetowe wykonane są zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi oraz użytkowymi, dzięki czemu o wiele łatwiej jest zdobyć zainteresowanie klientów danymi produktami lub usługami.

Zoptymalizowaną pod SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) witryn www, mająca na celu specjalistyczne uskutecznienie strony www, aby była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe wyniki na określone frazy a także słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarek.

Z szybką widocznością w Google

W wyniku wprowadzenia specjalnych modyfikacji, witryna www jest przejrzysta, funkcjonalna i wysoce oceniana przez algorytm wyszukiwarki.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby zdobyć kontrahentów, potrzebujesz więcej niż jedynie dobrych produktów i fachowej obsługi klienta. Niezwykle istotną częścią marketingu internetowego jest właśnie firmowa strona www, poprzez którą zareklamujesz skutecznie Twoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, działalności konkurencyjnej i sprecyzowaniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie celu w prostej lini doprowadzi do wzrostu konwersji.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowany standard


 • WERSJA Z EDYCJĄ TREŚCI STRONY CMS
 • WERSJA MOBILNA STRONY - RWD
 • FAVICON BAZUJĄCY NA LOGO
 • STRONA ZOPTYMALIZOWANA POD SEO
 • INFORMACJA O WYKORZYSTANIU COOKIES
 • POLITYKA OCHRONY PRYWATNOŚCI
 • SLIDER Z PRZESUWANYMI ZDJĘCIAMI
 • MAPA GOOGLE Z ADRESEM FIRMY
 • FORMULARZ KONTAKTOWY NA STRONIE WWW
 • PRZEJRZYSTA SZYBKO DZIAŁAJĄCA STRONA
 • PRZYJAZNA DLA WYSZUKIWARKI GOOGLE


Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe

Od 9 lat nasza agencja internetowa projektuje lekkie, responsywne i przejrzyste witryny. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od wymiaru rozbudowania zlecenia, a co się z tym wiąże, czasu który trzeba poświęcić na jej wykonanie. Zachęcamy także skorzystać z formularza wyceny witryny www, dostępnym na naszej stronie, aby sprecyzować dużo szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej firmy. Każde zaczęte przez dkstrony zlecenie poprzedza dostosowany odpowiednio do danej branży i specyfiki działalności firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, projekt graficzny strony w następnej kolejności poddawany jest programowaniu w odpowiedniej wedle zapotrzebowania technologii AMP, a także w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na żądanie klienta jesteśmy w stanie także zbudować witrynę w wersji bez CMS. Gwarantowana również przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja pod SEO witryny www, co jest podstawą zaindeksowania strony w wyszukiwarce Google i wyraźnym sygnałem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem. W efekcie końcowym otrzymujesz profesjonalny, przejrzysty oraz praktyczny serwis www odpowiedni do tematyki Twojej firmy. Skontaktuj się!


Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www

Strona www posiada duże znaczenie dla wizerunku działalności, a potencjalne jej błędy mogą w istocie negatywnie wpływać na komunikację naszych wyczekiwanych klientów odwiedzających stronę z właścicielem strony internetowej. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających stronę. Czasami wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, by spotęgować jej konwersję. By utrzymać witryny www na możliwie jak najwyższym poziomie widoczności a także zagwarantować im sprawne funkcjonowanie, potrzebna jest ich systematyczna obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości lub umiejętności, to z przyjemnością zapewnimy wam taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres zadań wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek witryny www, modułów lub zapewnienie optymalnej responsywności. Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu WP w przypadku posiadania witryny www z systemem treści CMS w zapleczu systemu WordPress. W skomplikowanych przypadkach, gdy strona www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu ingerencji osób trzecich, błędów w kodzie strony, bądź zmianie parametrów serwera, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci

Optymalizacja SEO strony www jest szczególnie ważnym procesem, mającym wpływ na okazanie się na wysokiej stronie w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw praktyk, stosowanych przez nas już w początkowym etapie tworzenia witryny www, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność oraz promocję w internecie. Proponujemy także bezpłatny, dobry audyt strony www już istniejącej, umożliwiający wyszukać wszelakie nieprawidłowości które odwzorowują na jej złą indeksację w Google. W dalszej kolejności przechodzimy do konkretnych rozwiązań, tak by Państwa strona internetowa pracowała skutecznie. Również duży nacisk kładziemy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek, toteż dlatego oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez was tekst na witrynę www jest niepowtarzalny, indywidualny, uzbrojony w poszukiwane frazy oraz wyrazy, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarek. Pamiętaj! Płacisz za jeden artykuł, po czym my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różnych tekstów, budujących bardzo dobre zaplecze pozycjonerskie. Zadzwoń do nas!

Na co zwrócić uwagę przy projektowaniu www?

Solidnie utworzona strona www wyróżni Waszą firmę w porównaniu do konkurencji oraz wpłynie na odniesienie polepszenia efektów widoczności w wyszukiwarkach. Projektowanie stron internetowych zaczyna się zwykle od określenia celu jaki ma spełniać dana witryna oraz rzeszy klientów, do których oczekujemy dotrzeć. Następnie ustalamy jakie informacje powinne znajdować się na stronie www, tak aby były zrozumiałe oraz umieszczone w sposób taki, by użytkownik w łatwy sposób, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł i uzyskał klarowne materiały. Budowa stron internetowych opiera się na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane zakładki witryny www, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, realizacje. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie podwyższają zalety estetyczne witryny, a zarazem nie mając wpływu na szybkość ładowania i zakłócenia czytelności. Układ oraz koloryzacja zapewniają przyjazny dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Stworzone przez naszą agencję strony internetowe są kompletnie doprowadzone do perfekcji i nowoczesne. Zwracamy uwagę na prostotę oraz prawidłową optymalizację strony, co pod każdym względem spełnia wszelkie wymagania algorytmów wyszukiwarki Google.

Przydałaby mi się obsługa strony internetowej?

Z pewnością uświadamiasz sobie, iż nie wystarczy mieć świetnie zrobioną firmową witrynę www. Ważna jest też odpowiednia obsługa, aby wszystko wciąż sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Od razu zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, całkowicie dopasowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie www. Jak tylko zdarzy się taka potrzeba, to odnowimy stronę internetową odnośnie do zmiany oprawy wizualnej, rozmieszczenia i użyteczności. Ekspresowo zrealizujemy wszystkie naprawy, gwarantując docelowo całościową optymalizację strony www. Czekamy na kontakt!


Własna strona internetowa już funkcjonuje?

Chcąc podążyć za nieustająco rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zatroszczyć się, ażeby ich witryny www były w pełni niezawodnym narzędziem reklamowym. Gdy masz już własną stronę www i zaczynasz stwierdzać, że Twoja strona internetowa przestaje funkcjonować bezawaryjnie, wówczas warto podjąć decyzję na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Doświadczenie zawodowe naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej stronie innowacyjnego wyglądu, dopasowanego do najnowszych technologii i standardów. Poprawimy widoczność strony www, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy wykonamy całościową analizę strony internetowej oraz podpowiemy najlepsze z możliwych rozwiązania, które wdrożymy od razu po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Dokładnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszelkie zapytania. Czekamy na kontakt!

Dlatego nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z nami!UDOSTĘPNIJ OFERTĘ DALEJ:


Aktualności z naszego bloga

Data wpisu: 2020-09-02 | Autor wpisu: dkstrony.pl

Data wpisu: 2018-08-24 | Autor wpisu: dkstrony.pl

Data wpisu: 2018-07 -14 | Autor wpisu: dkstrony.pl