Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ bieruńsko-lędziński

Obszar usług: Bieruń, Imielin, Lędziny, Bojszowy, Chełm Śląski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o węższym lub szerszym zasięgu. Tworzone przez nas nowoczesne strony www wypełniają wymagania nakładane przez wyszukiwarkę Google, co gwarantuje im dobrą lokalizację z pośród konkurencji.


Internet to wspaniałe niezbędne narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych nabywców produktów i usług. Nawet małe i średnie firmy, dzięki bardzo dużym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową i zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił na amen strategię działania wielu działalności konkurujących o dotarcie do potencjalnego klienta. Na dodatek, dzięki internetowi, można pozyskać o sporo więcej interesantów naszych produktów oraz usług.


Już od teraz powinieneś zadbać o to, by wyszukiwarka posiadała aktualne informacje o Twoim biznesie. Zwiększenie aktywności w internecie pomoże Ci osiągnąć dużą przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Posiadamy dużo chęci i rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać i przyciągać nowych kontrahentów. Stworzymy od podstaw, bądź dokonamy modernizacji istniejącą witrynę www tak, by była wizytówką firmy w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe tworzone są w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet oraz telefon. Dodatkowo, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje przejrzystą strukturę nawigacyjną systemu do zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania strony internetowej, polegająca na samoczynnym dostosowaniu się grafiki strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych a także stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, dla którego zostaje przekazana dana witryna, powinien błyskawicznie spostrzec się w jej logicznym układzie, oraz bez problemu znaleźć zawarte w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja witryn, mająca na celu odpowiednie uskutecznienie strony www, aby była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wyszukiwarce na zdefiniowane frazy i wyrazy kluczowe w wyszukiwarkach.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia specjalnych modyfikacji, strona www jest wyrazista, funkcjonalna i wysoko klasyfikowana przez algorytm Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc pozyskać kontrahentów, na pewno potrzebujesz coś więcej aniżeli tylko dobrego produktu oraz fachowej obsługi klienta. Niezbędną częścią marketingu w sieci jest obecnie firmowa strona www, poprzez którą wypromujesz efektywnie swoją firmę w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, konkurentów oraz ustaleniem grupy docelowej klientów. Sprecyzowanie targetu z pewnością doprowadzi do zwiększenia kontaktu z Państwa firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
bieruńsko-lędziński

Od 9 lat nasza agencja internetowa wykonuje lekkie, responsywne oraz czytelne strony internetowe. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od stopnia skomplikowania zlecenia, a co się z tym wiąże, czasu który należy poświęcić na jej ukończenie. Polecamy również skorzystać z formularza wyceny witryny www, dostępnym na naszej stronie internetowej, by wyliczyć znacznie szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej działalności. Każde nasze jedno zadanie poprzedza dostosowany odpowiednio do branży i specyfiki działalności firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej akceptacji, szablon graficzny witryny www w dalszej kolejności poddany jest kodowaniu w odpowiedniej wedle zapotrzebowania technologii AMP, lub w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na sugestię kontrahenta jesteśmy w stanie również zbudować stronę www w wersji bez edycji treści. Gwarantowana także przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja pod SEO witryny www, co jest podstawą efektu widoczności strony w wyszukiwarkach i znacznym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed procesem pozycjonowania. W efekcie końcowym otrzymujesz profesjonalny, przejrzysty oraz funkcjonalny serwis www odpowiednio dostosowany do branży Twojej działalności. Napisz do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
bieruńsko-lędziński

Wizytówka strony w sieci posiada duże znaczenie dla wizerunku działalności, a ewentualne jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie oddziaływać na komunikację naszych klientów odwiedzających stronę z właścicielem witryny www. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych klientów. Czasami wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, by pomnożyć jej konwersję. By utrzymać strony internetowe na optymalnym poziomie widoczności oraz zagwarantować im odpowiednie funkcjonowanie, potrzebna jest ich nieustanna obsługa. Jeśli nie masz na to czasu, możliwości oraz umiejętności, to zapewnimy wam taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja silnika strony, modułów czy zapewnienie optymalnej mobilności. Istotne są także aktualizacje systemu CMS – WordPress w sytuacji posiadania strony www z edycją treści CMS w zapleczu administratora systemu WordPress. W skomplikowanych przypadkach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów programistycznych, bądź problemów z serwerem, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy rzetelny w pełni darmowy audyt Państwa strony www, oraz możemy zaproponować najlepsze rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
bieruńsko-lędziński

Optymalizacja SEO strony www jest Niezmiernie obowiązkowym procesem, wpływającym na uzyskanie widoczności na wysokiej pozycji w Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, stosowanych przez nas już na wstępnym etapie tworzenia strony www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a także promocję w internecie. Oferujemy również bezpłatnie, dokładny audyt strony www działającej, pozwalający odnaleźć wszelakie nieprawidłowości które wpływają na jej złą indeksację w wyszukiwarce. Kolejnie przechodzimy do precyzyjnych rozwiązań, tak aby Twoja strona internetowa funkcjonowała poprawnie. Także duży nacisk kładziemy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo wartościową dla Google, toteż dlatego oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez Państwa tekst na stronę internetową jest unikalny, indywidualny, uzbrojony w poszukiwane frazy i słowa kluczowe, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarek. Zapamiętaj! Płacisz raz za artykuł, po czym my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różnych tekstów, wspomagające poprawne zaplecze pozycjonerskie. Napisz do nas!Strony www bieruńsko-lędziński

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Prawidłowo wykonana strona www wyróżni Państwa firmę w odniesieniu do konkurencji oraz przyczyni się do odniesienia lepszych efektów widoczności w wyszukiwarkach. Projektowanie stron internetowych zaczyna się zwykle od określenia celu jaki musi pełnić dana strona www oraz rzeszy klientów, do których chcemy dotrzeć. Po czym określamy jakie treści powinne znajdować się na stronie www, tak aby były oczywiste i zamieszczone w sposób taki, by czytelnik w prosty sposób, w krótkim czasie do nich dotarł i uzyskał jasne materiały. Budowa stron internetowych oparta jest na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki witryny www, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, realizacje. Umieszczanie zdjęcia i galerie podnoszą zalety estetyczne witryny, jednocześnie nie wpływając na szybkość ładowania i zakłócenia przejrzystości. Struktura i kolorystyka gwarantują miły dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Opracowane przez dkstrony strony internetowe są całkowicie zoptymalizowane oraz oryginalne. Zwracamy uwagę na prostotę i prawidłową optymalizację strony, co doskonale spełnia kompleksowo wytyczne algorytmów wyszukiwarki Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Chcąc podążyć za ciągle rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą zadbać o to, by ich witryny www były w pełni sprawnie funkcjonującym narzędziem marketingowym. Od czasu gdy masz już własną witryną www i zaczynasz odnosić wrażenie, że Twoja strona internetowa przestaje pracować zadowalająco, wówczas warto zdecydować się na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Zawodowstwo naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie www innowacyjnego wyglądu, dostosowanego do aktualnych technologii i standardów. Poprawimy widoczność strony www, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy przeprowadzimy całościową analizę witryny oraz podpowiemy najlepiej dostosowane rozwiązania, które wdrożymy od razu po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Dokładnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszelkie zapytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Niewątpliwie jesteś świadomy, iż nie wystarczy mieć świetnie wykonaną firmową witrynę www. Istotna jest jej profesjonalna obsługa, by całość zawsze sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Już dziś zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, doskonale dopasowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy przeprowadzać niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie. Gdy zajdzie taka potrzeba, to odświeżymy stronę www odnośnie do zmiany oprawy wizualnej, budowy i użyteczności. Na bieżąco wykonamy wszelkie naprawy, zapewniając docelowo całościową modernizację strony internetowej. Skontaktuj się z nami!


Dlatego nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga