Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ aleksandrowski

Obszar usług: Aleksandrów Kujawski, Ciechocinek, Nieszawa, Bądkowo, Koneck, Raciążek, Waganiec, Zakrzewo.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Wykonujemy nowoczesne strony www dla firm handlowych i usługowych. Skrupulatność wykonania i szybkość działania to nasze zalety, które składają się na pasję, jaką jest tworzenie stron internetowych. Poprzez skierowanie naszych działań na optymalizację lokalną zapewniamy skuteczną obecność firmy w wyszukiwarce Google i zwiększenie skuteczności handlowych.


Handel w internecie to mająca mnóstwo pozytywów, nowa jakość w funkcjonowaniu firm, z której korzysta coraz więcej użytkowników. Dostęp do tej technologii można uzyskać prawie wszędzie za pomocą mobilnych urządzeń internetowych. Dojściem do sukcesu dla dużej rzeszy przedsiębiorców staje się w obecnych czasach obecność w sieci, otwierając przed nimi gigantyczne możliwości otwarcia się na szersze rynki zbytu krajowego i zagranicznego.


Nie zwlekaj aż konkurencja Cię wyprzedzi! Zatroszcz się o to, by wasza firmowa strona internetowa znalazła się na jak najwyższej pozycji wyszukiwarki Google. Nasza agencja uczyni to dla Ciebie.


Zapewnienie obecności Twojej firmy w sieci www to proces, wymagający specjalnego przygotowania oraz wiedzy odnośnie użycia aktualnych sposobów i narzędzi. Projektowanie i tworzenie stron www wykonujemy poprzez korzystanie z aktualnych technologii jak i trendów, a także uwzględniając wymagania i oczekiwania klienta. Nasze strony internetowe są w stu procentach mobilne, czyli płynnie układające się do wielkości ekranu różnego rodzaju urządzenia mobilnego. Tworzenie stron www w WordPress, z systemem edycji treści (CMS), w bardzo prosty sposób zapewni dokonywanie aktualizacji m.in. oferty na stronie www.


Nowoczesne strony www, kompleksowy serwis www, innowacyjne rozwiązania – Sprawdź naszą ofertę!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia takiego tworzenia, która polega na samoczynnym dostosowywaniu się struktury strony internetowej do rozmiarów ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlany. Przyczynia się to m.in. do lepszej pozycji w Google.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Swobodna nawigacja witryny www sprawi, że użytkownik od razu uzyska wszelkie potrzebne mu informacje. Witryna internetowa posiada wbudowany system edycji treści strony CMS Wordpress na stronie www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Wykonanie kodu oraz struktury portalu www tak, by jej treść w sposób jasny i dogłębny dostarczała wszelkich poszukiwanych informacji lub odpowiedzi na pytania internautów korzystających z wyszukiwarki internetowej.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Tworząc witryny dla naszych klientów, piszemy prawidłowy pod względem SEO kod a także zwracamy uwagę na to, by były wypełnione skuteczną treścią, co zapewni wysoką ocenę algorytmu wyszukiwarki internetowej.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Analiza rynku, działań konkurencji i wyznaczenie grupy docelowej to zadania, które mają duży wpływ na projektowanie i tworzenie stron internetowych. Śledzimy również na bieżąco wszelkie nowinki techniczne, które wykorzystujemy w naszej pracy. Niezależnie od tego, czym się zajmujesz lub w jakiej działasz branży, stworzymy dla Państwa wzorową witrynę, zoptymalizowaną pod kątem SEO a także layoutu strony. Dzięki dkstrony Państwa firmowa strona www zdobędzie bardzo dobrą szansę na uzyskanie odpowiedniej pozycji w sieci www.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
aleksandrowski

Agencja internetowa dkstrony zdobyła bogate doświadczenie dzięki wielu wykonanym realizacjom, których dokonaliśmy na przestrzeni dziesięciu lat. Cena strony internetowej uzależniona jest od podstawowych czynników, między innymi stopnia złożoności projektu a także innych istotnych elementów. Konkretną cenę dostaniesz szybko dzięki wysłaniu formularza w zakładce wycena. Projekt strony www pochłania nam dużo czasu, biorąc pod uwagę również wizję kontrahenta, oraz charakterystykę branży, w której funkcjonuje firma. Nasz projekt strony internetowej zaczynamy od wykonania nieodpłatnej wersji wizualnej narysowanej w programie graficznym. Gdy dojdziemy do porozumienia w kwestii grafiki strony, rozmieszczenia elementów oraz jej struktury przystępujemy do kodowania w wybranej technologii AMP, czy też w postaci pospolitej strony www z edycją treści CMS z panelem WordPress, lub też jako wizytówkę bez wersji edytowalnej. Wszystkie skończone witryny napisane są zgodnie z obowiązującymi wytycznymi właściwej optymalizacji SEO oraz zgodne z W3C. Pozycjoner wykonujący audyt strony www już niewiele musi z nią robić, aby zdobyć jej pozycję na pierwszych pozycjach w Google. Już dziś skontaktuj się z nami, a przekonasz się, że można mieć właściwie działającą firmową stronę niewielkim nakładem pieniędzy. Zapraszamy!.

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
aleksandrowski

Strona internetowa jest wizytówką Twojej firmy w sieci. Design, treści oraz użyteczność strony www ma duży wpływ na to, jak wasza działalność postrzegana jest przez potencjalnych kontrahentów. Poświęcony do minimum czas na podjęcie decyzji zakupowej przez klienta jest bardzo ważny. Jeśli nie przedstawisz im rzeczowo waszej oferty, wówczas z dużym prawdopodobieństwem kontrahent może zrezygnować już na początku z nawiązania współpracy. Zadzwoń do nas, wówczas dokonamy solidnej oceny stanu technicznego i wizualnego waszej strony oraz przedstawimy właściwą usługę, jak: modernizacja strony www polegająca na odświeżeniu layoutu i poprawie jej konstrukcji aby lepiej wypełniała swoją funkcję, naprawa strony www, gdy strona www została zhakowana, zawirusowana, uległa awarii od strony programistycznej a także jeśli konieczne są aktualizacje pluginów w CMS. Naprawa a także modernizacja nie zawsze ma sens, niejednokrotnie lepiej utworzyć ją od nowa, administracja strony www czyli stała współpraca z z nasza agencją odnośnie dokonywania bieżących aktualizacji na stronie www. Obsługa stron internetowych jest zalecana dla prawidłowego funkcjonowania Twojej strony www. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu wyboru odpowiedniej usługi tak, aby Twoja witryna przynosiła dla Ciebie jak najwięcej korzyści.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
aleksandrowski

Każdy posiadacz firmowej strony internetowej liczy, by jego witryna była owocna, zachęcała oraz przyciągała do siebie klientów, co przełożyłoby się na zwiększenie nowych kontaktów biznesowych, skutkującym podwyższeniem transakcji bądź subskrypcji. Nie zawsze tak się dzieje. Wpływ na to ma wiele czynników, a także umiejętność ich użycia oraz właściwego wyeksponowania. Optymalizacja SEO strony firmowej jest podstawą indeksacji strony na wysokich pozycjach w wyszukiwarce Google. Ponadto kładziemy nacisk na SEO lokalne, czyli optymalizację strony internetowej lokalnie czyli wyszukiwania kontrahentów na rynku lokalnym. W pierwszej kolejności wykonujemy rzetelny, zupełnie nieodpłatny audyt strony internetowej, by namierzyć wszelkie błędy oraz nieprawidłowości na stronie, które wpływają niekorzystnie na indeksację i konwersję w wyszukiwarkach. Za pomocą usługi seo copywriting zapewniamy wartościowe, ciekawe oraz zrozumiałe artykuły na stronie, zawierające właściwą liczbę wyrazów i słów kluczowych niezbędnych dla wyszukiwarek. Tworzymy synonimiczne teksty seo na podstawie jednego artykułu, za który płacisz jeden raz, a otrzymujesz pożyteczne artykuły mające duże znaczenie dla wyszukiwarek które stworzone są za pomocą specjalnej składni, dzięki temu uzyskujesz wiele unikalnych, wartościowych dla wyszukiwarek artykułów. Napisz do nas już teraz, a my przedstawimy Tobie nasze usługi SEO, aby poszerzyć odwiedziny Twojej strony www powiększając Twoje przychody.Strony www aleksandrowski

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Zbudujemy dla Ciebie profesjonalną wizytówkę firmowej strony w sieci. Postaramy się ażeby Twoja firmowa strona internetowa w sposób pozytywny wyróżniała się na tle konkurencji, zarówno od strony technicznej a także jej wyglądu, dbamy też o odpowiednią optymalizację www wpływającą na szybkość oraz widoczność w sieci www. Projektowanie stron internetowych którymi się zajmujemy poprzedzone jest szeregiem zwięźle sprecyzowanych działań dostosowanych do określonej branży, mających na celu wyeksponować Państwa działalność w internecie. Budowa stworzonej przez nas każdej strony www opiera się na prostym, lecz skutecznym przekazie, będącym w stanie dotrzeć do użytkownika z wykorzystaniem opracowanych słów kluczowych oraz fraz. Nasz wypracowany system sprawi iż wasza strona www w sposób szybki oraz naturalny pojawi się na dobrych pozycjach w wynikach wyszukiwarek, po wpisaniu przez użytkownika szukanej usługi, rzeczy, a także informacji związanej z daną branżą, dziedziną czy usługami. Układ strony stworzony jest w sposób przejrzysty bez zbytniej ilości grafiki co przekłada się na jej szybkość przeglądania a także przejrzystość odbioru z wykorzystaniem dobrej jakości artykułów SEO. Ciekawe teksty SEO zawarte na stronie www są w pełni zrozumiałe mające na celu w sposób prosty dotarcie do podstawowych informacji, produktów i usług w celu zwiększenia transakcji oraz użytkowników witryny. Duży nacisk kładziemy na pełną satysfakcję oraz zadowolenie naszego kontrahenta, toteż jesteśmy otwarci na Twoje sugestie na każdym etapie projektowania strony www.


Stara witryna nie przynosi efektów?

W teraźniejszym czasie skutecznie wykonana strona internetowa jest jednym z najlepszych sposobów marketingowych. Musisz zdawać sobie sprawę, że aby Twoja firmowa strona internetowa była efektywna oraz miała dobrą konwersję, powinna bez wątpienia być systematycznie dostosowywana do zmieniających się trendów projektowania stron internetowych. Przestarzała strona www może zniechęcać klientów, a także generować dodatkowe koszty. Oferowana przez nas usługa, jaką jest modernizacja strony internetowej, zapewni Twojej witrynie www ciekawy design, odpowiednią komunikację z kontrahentem oraz poprawny content marketing. Wykonamy darmowy audyt SEO strony www, na podstawie którego wykonujemy modernizację strony internetowej, której celem jest odróżnienia się wśród konkurencji.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Działająca już od jakiegoś czasu witryna www co pewien okres wymaga jej uaktualnienia od strony graficznej bądź też pracy technicznej, ważną rzeczą jest również uaktualnienie systemu edycji treści CMS oraz jej zainstalowanych wtyczek. Spowodowane jest to zmieniającymi się trendami, wdrażaniem coraz to nowszych technologii, a czasem zwyczajnie błędami programistycznymi. Oferujemy również usługę jaką jest obsługa stron internetowych której celem są bieżące działania odnośnie konieczności uaktualnień graficznych i programistycznych strony. Nie zastanawiaj się! tylko już teraz skorzystaj z naszej oferty usługi prowadzenia strony internetowej zwiększając szansę na wzrost Twoich klientów. Już teraz zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! z pewnością Ty oraz Twoja strona www na tym skorzystają!.


Tak więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga