Mobilne strony w AMP

WSKOCZ NA CZOŁOWĄ POZYCJĘ W GOOGLE DZIĘKI AMP

PRZYSPIESZ SWOJĄ STRONĘ DZIĘKI AMP

Projektowanie stron w technologii AMP pozwala użytkownikom mobilnego Internetu na niemalże błyskawiczne przeglądanie stron www nawet w przypadku wolnych sieci. Twórcą tego pomysłu jest gigant z Mountain View – Google. Technologia ta skierowana jest przede wszystkim dla stron statycznych bez CMS, jednak istnieją już sposoby na połączenie tych dwóch technologii w jedną całość.

Strona w AMP ma jednak pewne ograniczenia, priorytetem tutaj jest prędkość ładowania się strony, a co za tym idzie ograniczenie niektórych elementów tj. animacje, filmy, krótko mówiąc uszczuplony zostaje cały design projektu. Strony w AMP powinny być proste, przejrzyste, schludne zawierające tylko najważniejsze informacje, które chcemy przekazać użytkownikowi.

Główne zalety AMP:

  • expresowe ładowanie strony także w przypadku wolnych sieci
  • strony dobrze wyglądające w urządzeniach mobilnych
  • wpływ na pozycjonowanie i podniesienia pozycji w wynikach wyszukiwania
  • strony wizualnie skromniejsze pozbawione większości efektów, animacji
  • dłuższy termin realizacji projektu

By odpowiedzieć na ogromne wymagania, jakie stawia współczesny rynek eCommerce, cały czas rozszerzamy swoją ofertę o innowacyjne możliwości. Wyspecjalizowaliśmy się w projektowaniu i tworzeniu witryn, lecz to mobilne witryny internetowe są polem, w którym w rzeczy samej umiemy przedstawić na co nas stać. Bez względu na to, z której specjalizacji Państwo są oraz jakie są Państwa życzenia – jeżeli gra toczy się o stworzenie przyjaznego dla użytkownika interfejsu online to jest tylko jeden kierunek dkstrony!

Tworzenie i projektowanie stron www, mobile strony internetowe Chełm.
PRZYSPIESZONE STRONY MOBILNE

Accelerated Mobile Pages Project (AMP)

Dla każdego kto ma zamiar umieszczać bardzo dużą ilość tekstów na stronie i jest to dla niego priorytetem, powinien zainteresować się tą technologią. Jak wskazują statystyki oraz opinie od właścicieli stron wykonanych w AMP, wykonanie stron w tej technologii ma duży wpływ na pozycjonowanie i poprawę jej w wynikach wyszukiwania Google. Serdecznie zapraszamy jeśli jesteś zainteresowany tym rozwiązaniem do kontaktu z nami.

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie.
Posiadamy niezbędne doświadczenie oraz wiedzę.