+48 515 545 948 / 739 234 518
kontakt@dkstrony.pl
texttext

BIULETYN INFORMACYJNY

PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCHdkstrony

Strona internetowa to w dzisiejszych czasach podstawowe narzędzie marketingu internetowego, służące by dotrzeć do jak największej rzesz klientów. W dzisiejszych czasach to niezbędną forma reklamy Twojej formy jak i komunikacji między klientami.

Strony przed przekazaniem Państwu są przez nas testowane pod względem poprawności wyświetlania w najpopularniejszych przeglądarkach oraz poddawane walidacji kodu w celu wyeliminowania ewentualnych błędów w kodzie strony. Dokonujemy również optymalizacji strony pod pozycjonowania SEO o którym szerzej w opisie poszczególnych dostępnych naszych pakietów www.

Pomagamy również w wyborze hostingu dostosowanego optymalnie na potrzeby danej strony www  jak i pomoc w wyborze oraz zamówieniu domeny i jej dostępności. 

 

Na wykonane strony udzielamy 12 miesięcznej gwarancji

w raz z opieką nad stroną !

 gwarancja

STRONA INTERNETOWA W WERSJI STATYCZNEJ

Wersja statyczna strony internetowej to pełnowartościowa strona www przeznaczona dla osób które bardzo rzadko zamierzają dokonywać w niej zmian typu (treści, zdjęcia, galerie). W przypadku zmian niezbędna staje się wówczas choć minimalna znajomość przynajmniej jednego z języków programowania html-a gdyż zmian dokonuje się bezpośrednio poprzez edycję pliku który znajduje się na serwerze gdzie jest umieszczona strona. Wykonanie takiej strony obniża czas realizacji oraz koszty związane z jej wykonaniem i późniejszą administracją, opiekę.

STRONA INTERNETOWA W WERSJI CMS

wPWykonanie strony w wersji CMS przełożeniem jej do systemu dzięki któremu będą mogli Państwo zarządzać swoją strona wiąże się z większym kosztem oraz trochę dłuższym czasem realizacji. Dla osób które często chcą zarządzać własną stroną (treścią, galerią, grafiką, wszelkimi mechanizmami strony) dynamicznie z pod panelu administratora to jest to niezbędne narzędzie. Zmian dokonujemy logując się do zaplecza strony.

Wykonujemy głównie strony korzystając z systemów WordPress oraz Joomla są one jednymi z najpopularniejszych systemów CMS dostępnych na licencji GNU (General Public License) czyli wolne oraz bezpłatne narzędzie CMS.

Do każdego ukończonego projektu dołączamy szczegółową instrukcję obsługi korzystania z CMS. Oraz oferujemy bezpłatną pomoc przy zmianach w początkowym okresie korzystania z tego systemu.

Prostokąt-5-kopiaNaszym priorytetem jest zbudowanie nowoczesnej strony internetowej która:

—  która pozwoli Tobie pozyskać nowych klientów dla Twojego biznesu
—  skutecznie wypromuje oferowane przez Ciebie usługi, produkty
—  efektywnie wpłynie na poprawę Twoje prestiżu oraz wizerunku firmy

 

Zobacz także:

> jak działamy ? (proces tworzenia strony oraz zamówienia)
> wykonane realizacje