Wyceń stronę
dkstrony Strona główna  /  Strony w CMS

Bezpieczeństwo i wygoda.

Zarządzaj dowolnymi elementami Twojej strony z pod panelu administratora!

Strona www w wersji CMS (samodzielna edycja treści strony z panelu administratora) to doskonała alternatywa dla osób, które często dokonują edycji treści na stronie www bez konieczności edycji plików HTML. Wykonanie strony w CMS zwykle wiąże się z większym kosztem oraz dłuższym czasem realizacji. Dla osób które często chcą zarządzać własną stroną (treścią, galerią, grafiką, wszelkimi mechanizmami strony) dynamicznie z pod panelu administratora jest to niezbędne narzędzie.

Wykonujemy głównie strony korzystając z systemu WordPress oraz Joomla są one jednymi z najpopularniejszych systemów CMS dostępnych na licencji GNU (General Public License) czyli wolne oraz bezpłatne narzędzie CMS. Są także na bieżąco aktualizowane. Do każdego ukończonego projektu dołączamy szczegółową instrukcję obsługi korzystania z CMS. Oraz oferujemy bezpłatną pomoc przy zmianach w początkowym okresie korzystania z tego systemu.

Zalety Twojego własnego systemu CMS:

  prosta i wygodna zmiana dowolnych elementów strony
  intuicyjny i mobilny interfejs obsługi CMS
  obsługa treści strony z dowolnego miejsca na ziemi
  sam ustalasz którymi elementami strony chcesz zarządzać
  strony które dopasują się do urządzeń mobilnych
  obsługujesz swoją stronę bez potrzebnej wiedzy z zakresu tworzenia stron
  system wspierany i aktualizowany na bieżąco

system CMS dkstrony
dla osób które mają zamiar bardzo rzadko aktualizować treści, grafikę na stronie proponujemy stronę bez CMS obniżając w ten sposób całkowity koszt strony.
Strony nasze przed oddaniem są skrupulatnie testowane pod kątem prawidłowego wyświetlania w urządzeniach mobilnych. Strona poddawana jest również walidacji kodu W3C aby wyeliminować ewentualne błędy w kodzie strony.