+48 515 545 948 / 739 234 518
kontakt@dkstrony.pl
texttext

OPIS PAKIETU ULTIMATEdkstrony

pakiet dkstrony

OPIS PAKIETU ULTIMATE

Pakiet ULTIMATE ostatnia opcja z oferowanych przez nas pakietów zawierająca wszystkie wcześniejsze elementy i mechanizmy z poprzednich pakietów. Cena jak i czas realizacji ustalana jest w tym przypadku indywidualnie gdyż dochodzi tu opcja własnych pomysłów dotyczących mechanizmów do utworzenia oraz zastosowania na stronie.

  • Ilość podstron – nieograniczona.
  • Twój pomysł (dodatkowe mechanizmy) – mechanizmy których Państwo będziecie potrzebowali na własną stronę (przykładowo dostosowywany kalkulator, rozbudowany formularz, przeliczniki, etc.) w przypadku tej opcji należy skontaktować się poprzez formularz kontaktowy w celu wyceny,czasu realizacji oraz naszych możliwości stworzenia stworzenia wszelkich mechanizmów.
  • Odświeżenie graficzne strony – w pakiecie tym przewidzieliśmy odświeżenie graficzne strony po dowolnym upływie czasu korzystania ze strony lecz przed końcem obowiązującej i przysługującej opieki nad strony w ramach tego pakietu.
  • Responsywny layout strony RWD – technologia dzięki której strona dopasowuje się do wielkości ekrany urządzenia na którym jest wyświetlana (t.j. tablety, telefony etc.)
  • Okres obsługi technicznej (opieka) – służymy pomocą techniczną nad stroną przez okres gwarancyjny 12 miesięcy w skład tej pomocy wchodzą wszelkie zmiany dotyczące przykładowo (zmiany nazw zakładek, pól formularzy, zmianę położenia elementów strony jak i drobne poprawki graficzne). Więcej na temat opieki nad stroną tutaj.
  • czas realizacji – uzależniony jest od ilości zleceń w przypadku tego pakietu jest przyspieszony oznacza to iż zamówienie pakietu ULTIMATE  staje się naszym priorytetem i staramy się o jego ukończenie w jak najkrótszym czasie jednakże na czas realizacji składa się również sprawna korespondencja z klientem oraz dostarczenie niezbędnych materiałów do jej ukończenia jak i poziom skomplikowania strony.

 

Zobacz także:

> pakiet START
> pakiet BASIC
> pakiet PREMIUM
> pozostałe nasze usługi

ZAPYTAJ O WYBRANY PRZEZ CIEBIE PAKIET WWW

Jeśli są Państwo zainteresowani usługą w ramach wybranego pakietu lub jeśli w trakcie przeglądania oferty pojawiły się pytanie bądź coś jest nie zrozumiałe prosimy o bezpośredni kontakt lub wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Wysłanie formularza zgłoszeniowego do nieczego nie zobowiązuje nie jest zamówieniem, służy jedynie zainteresowanie tematem. Otrzymane informacje umożliwą nam kontakt z Państwem w celu wyjaśnienia ewentualnych wątpliwości.

Osoba / firma:dkstrony


Telefon:


E-mail:dkstrony


Wybierz pakiet:dkstrony

Treść wiadomości:dkstrony


dkstrony    Pola obowiązkowe